Gelinim Mutfakta 10 Aralık Pazartesi Günün Birincisi Kim Oldu? Yeni Yarışmacı Kim?

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Pazartesi Günün Birincisi Kim Oldu? Yeni Yarışmacı Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gelinim Mutfakta yarışmasında heyecan dolu bölümler yaşanmaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta 10 Aralık pazartesi günün birincisi kim olacak? Yeni gelin kim?

Konuyla ilgili ayrıntılara gelmeden önce yaklaşık bir yıldır ekranlarda olan Gelinim Mutfakta yarışması emeklerinin karşılığını almaya başladı. Bu yıl 46.sı düzenlenen Altın Kelebek ödüllerinde yılın en iyi gündüz kuşağı programı dalında bir çok aday içerisinde ödülün sahibi oldu. Ödülü almak için sahneye davet edilen Fatih Ürek çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Daha önce müzik dalında aday olduğunu fakat hiç ödül alamadığını söyleyen Fatih Ürek öyle bir programın sunuculuğunu üstlendiği için oldukça gururlu olduğunu anlatan cümleler kurdu. Gelinim Mutfakta aldığı Altın Kelebek Ödülüyle başarısını bir kez daha ortaya koydu. Bu ödülün ardından 10 aralık pazartesi yayınlanan yeni bölümde yine heyecanlı ve çekişmeli anlar yaşandı. Gelinim Mutfakta 10 aralık pazartesi günün birincisi kim oldu? Çeyrek altınları kim aldı? 10 aralık yeni yarışmacı kim?

Gelinim Mutfakta 191. bölümde Cansu’nun sevinç gösterilerine şahit olacağız. Geçtiğimiz hafta Hatice’nin elenmesi üzerine bu hafta Hatice’yi kendisinin elediğini dile getiren Cansu getirdiği kınayı kendine ve kayınvalidesine yaktı. Diğer yarışmacıların tepkisini alan Cansu eleştirilere kulak asmadı.

Gelinim Mutfak yeni yarışmacısı ve heyecan dolu yeni bölümüyle 10 aralık pazartesi aynı saatinde ekrana gelecek. Gelinim Mutfakta yarışmasıyla ilgili en güncel bilgileri haberimizde sizlerle paylaşacağız. Gelinim Mutfakta 10 aralık pazartesi çeyrek altını kim alacak? Sorusunu sizler için paylaşacağız. Takipte kalın.

Etiketler: 10 aralık pazartesi yeni yarışmacı kim gelinim mutfakta 10 aralık pazartesi günün kazananı kim oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL