Gelinim Mutfakta 10 Ekim Günün Kazananı Kim ? Çeyrek Altını Kim Kazandı ?

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Günün Kazananı Kim ? Çeyrek Altını Kim Kazandı ?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta hafta içi her gün 12:15 de kanal d ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Hafta içi her gün izleyici ile buluşan yarışma tüm hızıyla ve polemikleri ile devam ediyor. Bugün ise sürpriz isim Hakan Akkaya ile yarışmanın heyecanına ortak olacak. Yarışmacıların hazırladığı menüyü bu sefer ağır misafir Hakan Akkaya da yorumlayacak. Bakalım hangi gelinimizin tabağını beğenecek hep birlikte göreceğiz. Peki bugünün kazananı Çeyrek Altının sahibi kim olacak? Hepsini haberimizin devamında göreceğiz.

Kanal d ekranlarında hergun reyting rekoru kıran gündüz kuşağı yarışma programı tüm hızıyla devam ediyor. İzleyicileri tuttuğu yarışmacıları destekliyor. Tabi kimileri seviyor kimileri de böyle gelin-kaynana olmaz diyor.

Gelelim 10 Ekim Çarşamba  gününün kazanan yarışmacısına.  Bugün gelinler, kayınvalideleri için “Zerdeçallı Pilav” hazırlıyor. Hangi gelin en güzel tabağı sunacak? Hangi gelinin tabağı beğenilecek ve gün birincisi seçilecek?

Kayınvalidelerin Gelinlere Verdiği Puanlar

Reyhan Hanım

Ezgi= 5

Başak= 3

Emel= 2

Yasemin= 1

Hanife Hanım

Ezgi= 1

Başak= 5

Emel= 3

Yasemin= 1

Öznur Hanım

Ezgi= 3

Başak= 1

Emel= 3

Yasemin= 5

Ergül Hanım

Ezgi= 1

Başak= 5

Emel= 2

Yasemin= 3

Günün kazananı Çeyrek Altının Sahibi 

Günün birincisi çeyrek altının sahibi Başak Gelin olmuştur.

Etiketler: 10 ekim gelinim mutfakta günün birincisi kim? çeyrak altını kim kazandı? gelinim mutfakta 10 ekim kazananı kim? ceyrek altını kazanan kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL