Gelinim Mutfakta 10 Temmuz Salı Günün Kazananı Kim? Birincisi Kim?

Gelinim Mutfakta 10 Temmuz Salı Günün Kazananı Kim? Birincisi Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gelinim Mutfakta sürprizlerle dolu bir haftaya başladı. Yarışmanın önce saati değişti ardından yeni yarışmacısıyla herkesi şaşırttı. Gelinim Mutfakta 10 temmuz günün birincisi kim oldu? Sorusuyla birlikte dün ve bugün neler yaşandı konularıyla ilgili tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Gelinim Mutfakta 10 Temmuz Günün Birincisi Kim Oldu? Kim En Yüksek ve Düşük Puanı Kim Aldı? 

Ekranların ilgiyle izlenen yarışma programı Gelinim Mutfakta tüm başarısıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Yarışmanın bu hafta ki yeni ismi Elif ve kayınvalidesi Çiğdem hanım olurken diğer bütün yarışmacılar çok şaşırdı. Elif Gelinim Mutfakta yarışmasının öne çıkan ve başarılı isimlerinden biriydi. Yrışmadan kendi isteğiyle ayrılmış ve sevenlerini üzmüştü. Elif hiç beklenmedik bir anda tekrar yarışmaya döndü.

Gelinim Mutfakta yarışmasının neden saat değişikliğine gittiği de ortaya çıkmış oldu. Elif çalıştığı için çekim saatlerini ona uygun saat dilimlerine aldılar ve bundan sonra Gelinim Mutfakta 15.45’te yeni saatinde ekrana gelecek. Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün beklenildiği gibi Elif ve Çiğdem hanım rüzgarı esti. Elif diğer yarışmacılara ne kadar iddialı olduğunu ilk günden gösterdi. Ve haftanın ilk günü en yüksek puanı alarak günün birincisi olmayı başardı.

Hatice’nin yarışmadan ayrılmasının ardından yerine gelen Cansu ise Şebnem’i korumaya ve kollamaya devam ediyor. Bu durum da Özlem’in diline dolandı ve sürekli bu konuda imalarda bulunuyor. Yarışmacılar kendi aralarında sert tartışmalar yaşadıkları kadar kendi kayınvalideleri düşük puanlar verdiklerinde de sıkı tartışmalar yaşıyor. Fakat ardından sosyal medya hesaplarından samimi fotoğraflar paylaşıp her şeyin sadece yarışma ortamında kaldığını ortaya koyuyorlar.

Gelin adaylarının da kuliste birbirleriyle gayet yakın olduklarını duyduk. Set arkasında birbirlerine çok yakın olduklarını ve birbirlerine yardımcı oldukları biliniyor. Tamamen yarışma esnasında rekabetin verdiği hırsla birbirlerine sert çıkışlar yapıyorlar. Gelinim Mutfakta yarışmasının en çok konuşulan ve sesi çıkan ismi Başak’ın da ilerleyen günlerde tekrar yarışmaya döneceğini düşünüyoruz.

Gelinim Mutfakta 10 temmuz salı günün birincisi kim oldu? Kim Kazandı? Sorularının yanıtını ilk olarak haberimizden öğrenebilirsiniz. Kayınvalidelerin kendi gelinlerine verdikleri puanları ve diğer gelinlere verdikleri puanları ayrıntılı olarak paylaşacağız.

Gelinim Mutfakta 10 temmuz günün kazananı kim oldu sorusundan önce 9 temmuz gelinlerin aldıkları puanları hatırlayalım.

Gelinim Mutfakta 10 temmuz gelinlerin puanları

Elif 15 

Cansu 13

Özlem 12

Şebnem 9

 

9 temmuz puanları

Özlem 14

Elif 18

Cansu 12

Şebnem 6

Etiketler: gelinim mutfakta 10 temmuz salı günün birincisi kim oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL