Gelinim Mutfakta 11 Haziran Pazartesi Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta 11 Haziran Pazartesi Günün Birincisi Kim Oldu?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışmasında her hafta yeni bir yarışmacının katılımıyla yeni heyecanlar yaşanmaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta yarışması 11 haziran pazartesi yeni yarışmacının katılımıyla ekrana gelecek. Gelinim Mutfakta 11 haziran pazartesi kim birinci olacak? Günün en yüksek puanını kim alacak? 

Pazartesi günü yine zaman zaman tartışmaların ve tansiyonun yükseldiği anlar yaşanacak. Yeni gelen kayınvalide Hüsniye hanım ve Hatice hakkında ki gözlemlerini aktarırken onları gerçekçi ve samimi bulmadığını söylüyor. Hüsniye hanım duydukları karşısında çok şaşırırken gereken cevabı vermekte gecikmiyor.

Kayınvalideler arasında yaşanan bir diğer tartışma ise yine Hüsniye hanım ve Suna hanım arasında yaşandı. Hüsniye Hanım, Suna hanımın Başak’ın tabağını bulmak için işaretlerle birbirlerine tüyolar verdiğini iddia etti. Ve iki kayınvalide arasında sert bir tartışma yaşandı. İkili arasındaki tartışma gelinlerin yanında da devam etti.

Gelinler arasındaki tartışma ise artık sınırları aştı. Başak yemek yatıkları süre zarfında Hatice’nin mutfak bölümüne gitti ve köfteleri yağı kızartmadan koyduğunu söyleyerek onun beceriksiz olduğunu dile getirdi. Başak son zamanlarda çok sıklıkla birinci olduğu için şu sıralar biraz zafer sarhoşluğu yaşıyor. Ve etrafına karşı çok acımasız eleştiriler yapabiliyor.

Gelinim Mutfakta yarışması özellikle gününün çoğunu evde geçiren izleyiciler için çok keyifle izlenen bir program. Ve program diğer yemek yarışmalarından çok farklı.

Gelinim Mutfakta 11 haziran pazartesi günün birincisi kim? Başak 13 puan

Gelinim Mutfakta 11 haziran pazartesi günün sonuncusu kim? Özlem

Çok merak edilen bu iki soruyu açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız.

Etiketler: 11 haziran pazartesi günün birincisi kim gelinim mutfakta 11 haziran pazartesi günün kazananı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL