Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Haftanın Birincisi Kim Oldu? Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Haftanın Birincisi Kim Oldu? Kim Elendi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Gelinim Mutfakta

 

Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın son günü 11 Mayıs hangi yarışmacı kaç puan aldı? En yüksek puanı alarak 5 bileziğin sahibi kim oldu? Gelinim Mutfakta 11 mayıs kim kazandı kim Elendi?

Hatice, Elif, Gülşah, Başak arasında hafta boyunca kıyasıya bir mücadele verildi. Hafta boyunca kendilerine verilen menüleri en iyi şekilde yapmaya çalışarak kayınvalidelerden en yüksek puanları almaya çalıştılar. Hafta boyunca kimi zaman tartışmaların kimi zaman kavgaların yaşandığı Gelinim Mutfakta 11 mayıs kim kaxanadı kim gitti?

Cuma final gününe kadar puan sıralamaları şu şekilde gerçekleşti Hatice 10 puan, Başak 10 puan Gülşah 11 puan Elif ise 15 puan aldı.

Haftanın birincisi Elif oldu. Hatice ve Gülşah arasından kim yarışmaya veda edecek? Gülşah yarışmaya veda eden isim olacak.

Geçtiğimiz hafta altınların sahibi olan Gülşah bu hafta yarışmaya veda eden isim oldu. Gelinim Mutfakta yarışmasında dengeler her an değişebiliyor. Haftanın Yeni yarışmacısı Başak ise bu hafta iyi bir performans göstererek yarışmada bir hafta aha kalma şansı yakaladı.

Sizce Gülşah yarışmadan gitmeyi hak etti için? Sizce yarışmadan kim gitmeliydi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: GELinim Mutfakta 11 mayıs kim gitti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL