Gelinim Mutfakta 11 Temmuz Çarşamba Günün Birincisi Kim?

Gelinim Mutfakta 11 Temmuz Çarşamba Günün Birincisi Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Gelinim Mutfakta

Özlem, Elif, Şebnem ve Cansu’nun marifetlerini sergilediği Gelinim Mutfakta tüm hızıyla yayın hayatına devam ediyor. Gelinim Mutfakta 11 temmuz çarşamba günün birincisi kim oldu? En yüksek puanı kim aldı? 

Gündüz kuşağı programları arasında ilk sıralarda yer alan Gelinim Mutfakta bu haftaya saat değişikliği ile başladı. Saat değişikliğinin yarışmaya hiç iyi gelmediğini söyleyebiliriz. Daha önce 12.45’te ekrana gelen Gelinim Mutfakta bu haftadan itibaren 15.45’te yayınlanmaya devam edecek. Fakat yeni saatte reytingler önemli derecede düşüşe geçti. Gelinim Mutfakta yarışmasında son dakika saat değişikliği yapılmasının nedeni büyük ihtimal Elif’in yarışmaya tekrar dönmesi oldu. Elif daha önce yarışmadan kendi isteğiyle ayrılmıştı. Programın çekim saatleri büyük ihtimal Elif’e göre ayarlandı ve 15.45’te yayınlanmaya başladı.

Gelinim Mutfakta izleyicisi kısa süre içinde yarışmanın yeni saatine de alışacaktır. Gelinim Mutfakta 11 temmuz çarşamba kim kazandı sorusuna gelmeden önce günün değerlendirmesini yapalım. Dün yayınlanan bölümde Özlem’in hedefinde yine Cansu ve Şebnem vardı. Özlem ısrarla Cansu’nun Şebnem’i savunduğunu ve koruduğunu ima ediyor. Ayrıca dün Şebnem için kayınvalidelere duygu sömürüsü yapıyor demesi de diğer gelinler tarafından tepki aldı.

Ayrıca Şebnem’in görümcesinin gönderdiği destek mesajı da Şebnem ve Suzan hanımın yüzünü güldürdü. Gelinim Mutfakta dün gerçekleşen bölümde Elif’in Şebnem’e algılamada güçlük çekiyor demesi de Şebnem’i çok üzdü. Elif’in bu tavrını bizler de çok yanlış bulduk. Bugün de gelinler arasındaki çekişmeler ve kavgalar devam etti.

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu sorusunu açıklanır açıklanmaz sayfamızda bulabilirsiniz.

11 temmuz puanlar

Şebnem 13

Elif 6 

Özlem 17

Cansu 11

9-13 temmuz toplam puan durumu

Özlem 14+12

Elif 18+15

Cansu 12+13

Şebnem 6+9

Bu haftaya hızlı ve başarılı bir giriş yapan Elif birinciliğe doğru emin adımlarla ilerliyor.

Etiketler: 11 temmuz çarşamba gelinim mutfakta kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL