Gelinim Mutfakta 13 Nisan Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu? Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 13 Nisan Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu? Kim Elendi?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta yeni hafta yeni yarışmacılarla devam ediyor. Geçen haftanın yarışmacısı Elif yarışmaya bir hafta dayanabilmiş ve elenmişti. Bu hafta da yeni yarışmacılar dahil oldu. Peki Gelinim Mutfakta yeni yarışmacıları kim? 13 Nisan Cuma günü kim birinci olacak? Altınları kim alacak? Bu hafta yarışmaya kim veda edecek? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 13 Nisan Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu? Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta tüm heyecanı ile devam ederken yarışmaya bu hafta Elif ve Çiğdem ikilisi dahil oldu. Elif’in gelin olarak yemekleri yapacağı yarışmada, Çiğdem Hanım ise yapılan yemeklerin oylamasını yapacak. Elif güzel yemek yaptığını söyledi. Uzun vadeli yarışmaya katıldığını söyleyen Elif 14 aylık evlidir. Her türlü yemeği yaptığını söyleyen Elif kaynanası ile mutfakta iyi anlaştıklarını kaynanasının daha iyi yemek yaptığını dile getirmiştir. Çiğdem Hanım gelinine güvendiğini söyledi. Gelinim Mutfakta Elif’in sosyal medya hesabından hakkında geniş bilgilere ulaşabilirsiniz. Elif instagram hesabı= elif__akcam

Gelinim Mutfakta’da ilk gün yemeği ise Fırında Karnabahar Mücveri oldu. Bu yemek için, 500 gr karnabahar, 200 gram kabak, 3 adet yumurta, 200 gr yağlı beyaz peynir, 3 adet taze soğan, 4 dal maydonoz, 5 yemek kaşığı tam buğday unu, 1 yemek kaşığı zeytinyağı, yarım tatlı kaşığı tuz, yarım çay kaşığı karabiberden oluşan malzemeler kullanılacak. Yemek açıklandıktan sonra kayınvalideler gelinlerine yemek ile ilgili tüyolar verdi.

[pembetext]Gelinim Mutfakta Yarışma Formatı? Tıklayınız![/pembetext]

Gelinim Mutfakta ilk gün Fırında Karnabahar yemeğine geçildi ve Elif kendisinin yemeyeceği yemeği başkasının önüne hazırlayıp sunmayacağını söyledi. Elif altınları kurutuncaya kadar buradayız dedi. Diğer yanda kaynanalar ise birlikte tanışma faslına geçtiler ve Çiğdem Hanım Diyarbakırlı olduğunu söyledi. Güvenlik görevlisi olan Çiğdem hanım aktif olarak çalışıyor. 50 yaşında olan Çiğdem Hanım, 31 yıllık evli ve bir kız, bir oğlan ve güzel bir gelini olduğunu söyledi. Hüsniye Hanım sizden öğreneceğimiz özel teknikler var dedi. Çiğdem Hanım ise burada kalırsanız öğretirim dedi.

Gelinim Mutfakta ilk gün puanlaması yapıldı. İlk sonuçlara göre Hatice en düşük puanı alarak 8 puanda kaldı. Günün en yüksek puanını ise 14 puan ile Cansu aldı. Elif ve Emel ise 12 puan aldılar. Elif ilk güne göre iyi bir puan aldı. Bu hafta da yarışmanın favori isminin Cansu olacağını düşünüyorum. Cansu bu hafta da birinci olabilir. Bu hafta sürpriz bir şekilde Hatice elenebilir. Sizin yarışmadaki favoriniz kim? Yarışmada yapılan puanlama sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Gelinim Mutfakta 6 Nisan Kim Elendi? Tıklayınız![/mavitext]

Gelinim Mutfakta son gün Hatice 4 puan ile en düşük puanı aldı. 12 puan ile Cansu 2. en düşük olurken, en yüksek puanı 14 puan ile Emel ve Elif oldu. Toplamda ise en düşük puanı alan iki gelin Emel ve Cansu oldu. En düşük puan alan gelin 50 puan ile Emel oldu ve Emel Gelinim Mutfakta’ya veda etti. Cansu ise 55 puan aldı. Haftanın birincisi 5 altını alan yarışmacı 61 puan ile Elif oldu.

Gelinim Mutfakta 22. Bölüm Fragmanı

Etiketler: gelinim mutfakta 13 nisan altınları kim aldı gelinim mutfakta 13 nisan kim birinci oldu gelinim mutfakta 9 10 11 12 13 nisan kim kazandı gelinim mutfakta elif çiğdem kimdir


Yorumlar

 • Anonymous

  Hatıce ile elifi seviyorum ikisinden biri kazanırsa çok beğenirim size çok başarılar diliyorum

 • Nurten

  Gelinlerin çenesi kadar elleri çalışsa daha güzel yemek yapa bilirler âmâ onların çenesi daha çok iş yapıyor

 • aynur

  men emelin kazanmasını çox çox isterdım kendımı tutamadim onun getmesıne ağladım kazanmasını çox istedım

 • denkaynur

  men emelin kazanmasını çox çox isterdım kendımı tutamadim onun getmesıne ağladım kazanmasını çox istedım

 • Nurcan

  Cansu kazansın çoooooook istiyorum

Yorum yaz