Gelinim Mutfakta 13 Temmuz Haftanın Kazananı Kim Oldu? Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 13 Temmuz Haftanın Kazananı Kim Oldu? Kim Elendi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gelinim Mutfakta yarışmasında heyecan ve rekabet kaldığı yerden devam ediyor. Gelinlerin hafta boyunca altınların sahibi olabilmek için verdikleri kıyasıya rekabetin sonunda 13 temmuz cuma haftanın finalinde altınların sahibi kim olacak? Gelinim Mutfakta 13 temmuz günün birincisi kim? Kim elendi?

Yarışmacıların en iddialı isimlerinden biri olan Cansu daha önce programda uzun süre yarışmış ve elenmişti. Fakat geçtiğimiz hafta yarışmadan ani bir kararla çekilen Hatice’nin yerine geldi. Ve yarışmaya aynı iddiasıyla devam ediyor. Üstelik hamile olan Cansu izleyenlerin kısa sürede sempatisini kazanmış isim. Ve yarışmanın ilk dört gününde aldığı toplam puan 42. Ortalama bir puana sahip olan Cansu’yu gitme adayları arasında gösterebiliriz.

Yarışmacılardan Elif ise daha önce yarışmadan kendi isteğiyle ayrılmış ve bu hafta kendisi yarılmaya tekrar dönmüştür. Elif Gelinim Mutfakta yarışmasının ilk yarışmacılarından biri. Ve bu haftaya iyi bir başlangıç yaptı. Elifin 13 temmuz final gününe kadar olan toplam puanı 55. Elif haftanın finalist adaylarından biri.

Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Özlem bugüne kadar 18 altın bileziğin sahibi olmuş başarılı isimlerden biri. Diğer gelinlere yaşadığı tartışmalarla sık sık gündeme geliyor. Fakat yemek konusunda da oldukça başarılı. Gelinim Mutfakta Elif’in dört gün boyunca aldığı puanların toplamı 57. Özlem yine birinci olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Fakat cuma günü dengeler heran değişebiliyor.

Diğer yarışmacımız ise Şebnem. Şebnem’in yarışmadaki ikinci haftası olmasına rağmen hala yarışmaya adapte olamadı. Gelinim Mutfakta yarışmasında geçen hafta kıl payı elenmekten kurtulan Şebnem bu haftanın eleme adaylarından biri olarak görünüyor. Çünkü haftanın ilk dört günü toplam 43 puan aldı.

Gelinim Mutfakta 13 temmuz cuma haftanın birincisi kim? Altınları kim kazandı? Kim elendi sorularıyla ilgili tahminlerimizi paylaştık. Cuma günü puanlar açıklanır açıklanmaz elenen ismin kim olduğunu ilk olarak sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Gelinler bugün herkesin tadını bildiği Lokma tatlısı tarifini yaptılar.

Sevgül Hanımın Gelinlere Verdiği Puanlar

Özlem 2

Elif 5

Cansu 4 (gelini)

Şebnem 1

Çiğdem Hanımın Gelinlere Verdiği Puanlar

Özlem 2

Elif  5

Cansu 4

Şebnem 1

Nurten Hanımın Gelinlere Verdiği Puanlar

Özlem 1

Elif 5

Cansu 4

Şebnem 1

Suzan Hanımın Gelinlere verdiği puanlar

Özlem 2

Elif 4

Cansu 5

Şebnem 1

Gelinim Mutfakta yarışmasının 13 temmuz cuma birincisi Elif, eleneni ise Şebnem oldu.

Gelinim Mutfakta 9-12 temmuz total puanlar

Özlem=57-3

Elif 55

Cansu 41-3

Şebnem 43-3

Etiketler: gelinim mutfakta 13 temmuz cuma günün birincisi kim gelinim mutfakta 13 temmuz kim elendi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL