Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Pazartesi Günün Kazananı Kim? Kim Birinci Oldu?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yine tüm heyecanı ve gerilimli dakikalarıyla başladı. Yeni yarışmacının katılmasıyla daha heyecanlı bir hal alan yarışmada bu haftanın ilk gününde birinci kim oldu? Gelinim Mutfakta 14 mayıs günün kaznanı kim oldu? Birinci kim oldu?

Başak, Hatice, Elif ve Yurdanur’un katılımıyla gerçekleşen yarışmada 14 mayıs pazartesi yapılan yarışmanın sonucunda kazanan isim kim oldu sorusu program biter bitmez sitemizde yer alacaktır.

Hatice ve Başak arasındaki kavga ise her geçen gün daha hararetli bir hal alıyor. Özellikle yeni yarışmacının da dahil olmasıyla kavga ve gerilim daha da büyüdü. Ayrıca Hatice ve kayınvalidesi arasında tüyo skandalı yaşandı. Hatice’nin kayınvalidesi resmen tüyo aldığını gelininin ıslak kekini arayarak ona yüksek puan vermeye çalıştığını itiraf etti.

Fatih Ürek ve diğer yarışmacılar karşısında yapılan yüzleşmede Hüsniye hanım ve Hatice zor anlar yaşadı. Hatice ve Hüsniye hanım arasında yapılan tartışma herkese zor anlar yaşattı.

Yarışmacılar ilk olarak mercimek köftesi yaptı. Hüsniye hanım, mercimek köftesi puanlarken, Yurdanur 3 puan aldı, Elif 4 puan, Başak 5 puan ve Hatice ise kayınvalidesinden 1 paun aldı.

Suna hanımın kendi gelinini mercimek köftesine 5 puan verdi. Hatice Suna hanımdan da 1 puan aldı.

Haftanın en düşük puanı Hatice’nin(6) olacak. En yüksek puan ise Başak.

Etiketler: gelinim mutfakta 14 mayıs günün birincisi kim oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL