Gelinim Mutfakta 15 Haziran Cuma Haftanın Birincisi Kim? Kim Elendi?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışmasında bir haftanın daha sonuna gelindi. 4 yarışmacıdan biri yarışmaya ve altınlara veda ederken bir kişi 5 bileziğin sahibi olacak. Gelinim Mutfakta 15 haziran cuma haftanın birincisi kim oldu? Kim elendi?

Gelinim Mutfakta Özlem, Bilge, Hatice ve Başak’ın katılımıyla yayın hayatına devam ediyor. Programın en uzun süredir yarışan ismi Hatice. Onu takip eden kişi ise Başak oldu. Fakat Başak geldiği günden itibaren tüm dikkati üzerine çekmeyi başardı. Yarışmanın en popüler isimlerinden biri oldu.

Hatice yarışmanın en sivri dilli ve açık sözlü ismi olarak bilinirken Başak’ın yarışmaya dahil olmasıyla Hatice bu özelliğini kaybetti. Çünkü Başak yarışmaya katıldığı günden itibaren tartışmadığı ve kavga etmediği kimse kalmadı. Kendisinden yaşça büyük olmasına rağmen kayınvalidelerle dahi tartışmaktan çekinmiyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında hafta boyunca zaman zaman tartışmalar yaşanıp tansiyon yükselse de yine de heyecanını kaybetmiyor. Ve haftanın sonunda en yüksek puanı almak için mücadele veriyorlar. Gelinim Mutfakta yarışması 15 haziran cuma haftanın birincisi kim olacak? Altınların sahibi kim olacak?

Gelinim Mutfakta yarışması  cuma günü yine tansiyonun yükseldiği bir gün olacak. Başak Özlem ve Bilge için fos çıktı gibi aşağılayı kelimeler kullanınca yarışmacılar arasında tansiyon yükseldi. Başak ve kayınvalidesinin yöresel kıyafetlerle gelmesi de  sempatik ve hoş  bir davranış olarak karşılandı.

Gelinim Mutfakta yarışması 15 haziran cuma gününe kadar alınan total puanı sizlerle paylaşacağız. Fakat bu total puanlar ne yazık ki birincinin kim olduğunu belirlemiyor. Çünkü cuma günü birden çok yemek yapan ve puanlar alan gelinler, her an dengeleri değiştirebiliyor.

Gelinim Mutfakta 15 haziran cuma gününe kadar gelinlerin aldığı toplam puanlar şöyle;

Hatice= 44

Başak= 44

Bilge= 43

Özlem= 46

Gelinim Mutfakta 15 haziran elenen isim Bilge oldu. Altınların sahibi ise Özlem.

Gelinim Mutfakta 15 Haziran heyecanlı ve eğlenceli bir günün ardından kimin birinci olduğunu ve yarışmaya kimin veda ettiğini sizlerle paylaşacağız. Puanlar gördüğünüz gibi birbirine çok yakın kimin eleneceğini kestirmek oldukça güç.

Gelinim Mutfakta yarışmasında sizin favoriniz kim? Başak’ın davranışlarını onaylıyor musunuz?

 

Etiketler: 15 haziran cuma gelinim mutfakta yarışmasından kim elendi gelinim mutfakta 15 haziran altınları kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL