Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Salı Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Salı Günün Birincisi Kim Oldu?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta tüm hızıyla yayın hayatına devam ediyor. Yarışmacılar yaptıkları yemekleri kayınvalidelerine beğendirmek için tüm marifetlerini sergiliyorlar. Ve haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin, altınların sahibi olurken en düşük puanı alan isim yarışmaya veda ediyor. 15 mayıs gelinim mutfakta günün birincisi kim oldu?

Haftanın sonunda en yüksek puan hafta boyunca alınan puanların toplamıyla belirleniyor. Bu yüzden yarışmacılar her gün en yüksek puanı almak için elinden geleni yapıyor. Hatice dün yarışmanın en düşük puanını alarak sonuncu olmuştu. En yüksek puan ise Başak’ın olmuştu. Başak 18 puanla dünün birincisi olurken Hatice 6 puan aldı. Elif 9 puan Yurdanur 12 puan aldı.

Haftanın 2. günü Gelinim Mutfakta yarışmasının en yüksek puanını kim aldı? Hüsniye hanım kendi gelini Hatice’nin tabağını çok beğendi ve 5 puan verdiği tabak onun çıktı. Başak neredeyse bütün kayınvalidelereden düşük puan aldı. Ve salı günleri çok şansız olduğunu dile getirdi.  Başak kendi kayınvalidesinden 5 puan aldı.

Gelinim Mutfakta 15 mayıs günün birincisi 15 puanla Hatice oldu

Gelinim Mutfakta 15 mayıs günün ikincisi Elif 12 puan

Gelinim Mutfakta 15 mayıs günün üçüncüsü Yurdanur oldu

Gelinim Mutfakta 15 mayıs günün sonuncusu 8 puanla Başak oldu

Gelinler arasında  yine tartışmalar ve gerilimler yaşandı. Özellikle Başak, kayınvalidesinde çay götürürken yeni yarışmacı Yurdanur onun mutfağını incelemeye gitti ve mutfağın çok dağınık ve kirli olduğunu söyledi. Hem kayınvalidesine çay götürdüğü için eleştirilen Başak kirli ve dağınık çalıştığı için eleştiri yağmuruna tutuldu.

 

Etiketler: gelinim mutfakta 15 mayıs kim kazandı gelinim mutfakta salı günü en yüksek puanı kim aldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL