Gelinim Mutfakta 16 Mart Kim Birinci Oldu? Bilezikleri Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 16 Mart Kim Birinci Oldu? Bilezikleri Kim Aldı?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Kanal D ekranlarının hafta içi yayınlanan yeni yarışması Gelinim Mutfakta Fatih Ürek’in sunumu ile devam ederken yarışmanın 16 Mart Cuma günü finalinde hangi yarışmacı birici oldu? Bilezikleri hangi gelin-kaynana aldı? Gelinim Mutfakta ilk hafta yarışmacıları kim oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Haftanın Yarışmacıları?

1. Gelinim Mutfakta Hüsniye Karabulut (Kaynana): 50 yaşında yaşam koçluğu yapıyor. Hüsniye Hanım büyük gelin ile katılsaydı daha avantajlı olacağını söylüyor. Gelininin hırsına yenik düşüp yanlış kararlar verebileceğini belirtmiştir. Gelininin lezzetli yemek yapmaması halinde kendisinden puan alamayacağını söylüyor.

1. Gelinim Mutfakta Hatice Karabulut (Gelin):25 yaşında ev hanımıdır. Hatice Hanım kaynanası için çok zor bir insan olduğunu söylüyor. Hatice Hanım, zor bir insan olmasına rağmen belli etmediğini sözlerine ekliyor. Buraya kazanmaya geldiğini ve asla boş dönmeyeceğini söylüyor.

2. Gelinim Mutfakta Seniye Cihan (Kaynana): Ordulu ve 53 yaşındadır. Seniye Hanım karadeniz kadını olduğunu ve altınları almaya geldiğini söylüyor. Kimsenin gelinini eleştiremeyeceğini aksi durumda akıllarını alacağını sözlerine ekliyor.

2. Gelim Mutfakta Arzu Cihan ( Gelin): 28 yaşında ve kendisine çok güveniyor. Arzu hanım ise bu programda rakip tanımadığını ve bileziklerini almaya geldiğini söylüyor. Yalnızca gelinlere değil kayınvalidelere de yemek yapmayı öğreteceğini sözlerine ekliyor.

3. Gelinim Mutfakta Gülen Güven (Kaynana): Kastamonulu ve 52 yaşındadır. Gelini ile her ailede olan çatışmalarının olduğunu söylüyor. Gelinini sadece kendisinin eleştirebileceğini kimsenin eleştiremeyeceğini söylüyor.

3. Gelinim Mutfakta Ayşegül Güven (Gelin): 30 yaşında Yoga ve Pilates eğitmenidir. 1 oğlu vardır. Kaynanasını alttan alması gerektiğini söylüyor. Ayşegül Hanım güzel bakımlı olduğunu söyleyerek rakiplerinin buna aldanmaması çok güzel yemekler yaptığını ve çok iddialı olduğunu söylüyor.

 

4. Gelinim Mutfakta Keriman Ersan (Kaynana): 71 yaşındadır. Gelini için sofrayı her zaman eksik kurduğunu eksikleri tamamlamak için 10 kere gelip gittiğini söylüyor.

4. Gelinim Mutfakta Binnur Tuğçe Ersan (Gelin): 38 yaşında ve 5 yaşında bir erkek evlat sahibidir. 10 senelik evli ve web tasarım uzmanıdır. Kaynanasının istekli yaptığı yemekleri beğendiğini ancak üstünkörü olarak yapılan yemekleri ise eleştirdiğini söylüyor.

Gelinim Mutfakta 16 Mart Kim Birinci Oldu? Bilezikleri Kim Aldı?

Fatih Ürek sunumu ile gerçekleşen Gelinim Mutfakta yarışmasında ilk hafta gelin kaynana atışmalarının yanında gelinlerin kendi aralarında atışmalarına da şahit olduk. Gerginliklerin eksik olmadığı yarışmada kimin bilezikleri alacağı da merak konusu oldu. Gelinim Mutfakta pazartesi günü Arzu 12, Ayşegül 9, Hatice 12, Tuğçe 10 puan alırken, Salı günü ise; Arzu 16, Ayşegül 12, Hatice 14, Tuğçe 10 puan aldı. Çarşamba günü ise; Tuğçe 15, Arzu 12, Ayşegül ve Hatice ise 11’er puan aldı. Perşembe günü ise Ayşegül ve Tuğçe 11 puan, Hatice 12 puan, Arzu 13 puan aldı. 4 gün boyunca Arzu 53 puan aldı. En yakın rakibi ise 49 puanda. Cuma günü sonuç: Arzu 15 Puan, Hatice 11 Puan, Ayşegül 12 Puan, Tuğçe 12 Puan aldı. Bu sonuçlarla benim favori ismim Arzu oldu. Arzu birinci olur gibi geliyor. Sizce kim birinci olur? 

Haftanın Birincisi Altınların sahibi toplamda 68 Puan alan Arzu ve Seniye Cihan oldu.

Ayşegül ve Gülen hanım 55 Puanla yarışmaya veda etti. Tuğçe ise 58 Puan alarak 3. bitirdi. Hatice ise toplamda 60 Puanla 2. oldu.

[mavitext]Gelinim Mutfakta Program Formatı? Tıklayınız![/mavitext]

Gelinim Mutfakta 4. Bölüm Fragmanı

Etiketler: gelinim mutfakta gülen ayşegül kimdir gelinim mutfakta haftanın finali kim kazandı gelinim mutfakta hangi gelin kaynana birinci oldu gelinim mutfakta hüsniye hatice kimdir gelinim mutfakta seniye arzu kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL