Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Günün Kazananı Kim Oldu? Birinci Kim?

Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Günün Kazananı Kim Oldu? Birinci Kim?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 16 mayıs günün birincisi kim oldu, çarşamba gününün en yüksek puanını hangi yarışmacı aldı sorularını sizler için yanıtlıyoruz.

Yine çekişmeli bir haftada yarışmacılar kendilerine verilen tarifleri en iyi şekilde yaparak kayınvalidelerinden yüksek puanlar almaya çalıştılar. Başak, Elif, Hatice ve Yurdanur arasında 16 mayıs çarşamba günün birincisi kim oldu?

Hüsniye hanım kendi gelininin tabağını bulabilmek için gözlüklerini taktı. Başak hanımın kayınvalidesi kendi gelininin tabağını bulmakla suçlanıyor. Diğer gelin adayları Başak’ın bu konuda tüyo verdiğini düşünüyor. Bu yüzden Başak ve Elif arasında sık sık tartışmalar yaşandı. Elif bu gün de Başak’ı çok pis olmakla suçladı. Ve Başak’ın mutfağından kötü kokular geldiğini iddia etti.

Ayrıca bugün Hüsniye hanım, sözlerine sürekli müdahale edildiğini dile getirerek sinirlendi ve odayı terk etti. Gelinler arasındaki gerilimin benzeri bu gün kayınvalideler arasında yaşandı. Fatih bey, bugün gelinlere kayınvelidelerinin evlerini temizleyip temizlemediğini sordu. Hatice dışında tüm yarışmacılar temizlediklerini söyledi. Elif kayınvalidesinin evini kendi evi gibi gördüğünü gayri ihtiyari temizlemeye başladığını söyledi.

Gelinim Mutfakta 16 mayıs çarşamba günün kazananı kim oldu sorusuna gelin;

Gelinim Mutfakta günün birincisi Elif 15 puan

Gelinim Mutfakta günün ikincisi Başak 13 puan

Gelinim Mutfakta günün üçüncüsü  Yurdanur 12 puan

Gelinim Mutfakta günün dördüncüsü hatice 6

Dünkü bölümde yarışmacılar; Başak 8 puan, Yurdanur 11, Elif 12 Ve Hatice 16 puan alarak günün birincisi oldu.  Sizin favoriniz kim?

Etiketler: gelinim mutfakta 16 mayıs günün birincisi kim oldu gelinim mutfakta 16 mayıs kazanan kim gelinim mutfakta 16 mayıs kim birinci oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL