Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Cuma Haftanın Birincisi Kim? Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Cuma Haftanın Birincisi Kim? Kim Elendi?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışmasında zorlu bir haftanın daha sonuna geldik. Elif, Hatice, Başak ve son olarak Yurdanur’un katılımıyla 4 yarışmacının verdiği lezzet savaşınında kazanan kim olacak? Gelinim Mutfakta 18 mayıs cuma haftanın birincisi kim? Gelinim Mutfakta 18 mayıs kim elendi?

Yarışmacıların 5 gün boyunca kendilerine verilen tarifleri yaptıktan sonra kayınvalideler tarafından puanlanan ve en düşük puanın elendiği en yüksek puanın ise 5 altın bileziğin sahibi olduğu programın final anında yine nefesler tutuldu. Programın başından itibaren yer alan Hatice gitme tehlikesiyle karşı karşıya. Gelinim Mutfakta 18 mayıs kazanan kim oldu? Yarışmaya ve hayallerine veda edem isim kim oldu?

Yarışmanın ilk günü kayınvalideler tarafından verilen puanda en düşük puanı Hatice aldı. En yüksek puan ise Başak’ın oldu. Yarışmanın 2. günü yani salı günü yayınlanan bölümde hangi gelin günün birincisi oldu? Salı günü en yüksek puanı Hatice aldı. Hatice’nin puanı 15’ti. 8 puanla Başak sonuncu oldu. Yarışmanın 3. günü en yüksek puanı alan yarışmacı 15 puanla Elif oldu. En düşük puanı ise 6 puanla  Hatice aldı. Haftanın 4. gününde Başak 18 puanla birinci oldu. Sonuncu olan isim yine Hatice oldu.

Yarışmanın son gün puanlaması henüz açıklanmadı fakat şu ana kadar alınan puanların toplamına bakıldığında Hatice’nin yarışmaya veda etme olasılığı çok yüksek. Haftanın birincisi ise Başak olacak diye düşünüyoruz.

Sizin Gelinim Mutfakta yarışmasında favori isminiz kim? Hatice gitmeyi ha ediyor mu? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

Etiketler: gelinim mutfakta 18 mayıs haftanın kazananı kim gelinim mutfakta 18 mayıs kim birinci oldu gelinim mutfakta hatice elendi mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL