Gelinim Mutfakta 19 Haziran Salı Günün Birincisi Kim Oldu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışması için geri sayım başladı. Gelinim mutfakta yarışması tüm hızıyla denetime devam ederken 19 Haziran Salı günü birincisi kim oldu?

Özlem başak elif ve Hatice’nin altınların sahibi olmak için bütün marifetlerini sergilediği ve kayınvalidelerin yapılan bu yemekleri kendi gelinlinin tabağı hangisi bilmeden puanladığı sistemde en yüksek puanı kim aldı? Gelinin mutfakta Yarışması’nda bütün kayınvalidelerin amacı kendi gelinin tabağını bulmak ve ona en yüksek puanı vermek.  Fakat bu konuda her zaman başarılı olamıyorlar çünkü yapılan yemeklerin hepsi aynı ölçülerle ve aynı şekilde yapılıyor. Yemekleri birbirinden ayırmanın tek yolu yemeklerin lezzeti.

Fakat Başak’ın kayınvalidesi Hanife hanım Bu konuda oldukça isabetli her defasında kendi gelininin tabağına beş puan vermeyi başarıyor. Hanife hanımın Başak’ın  tabağını bulması diğer gelinleri oldukça sinirlendiriyor. Hatta Hatice bu konuda Fatih Ürek’e  Hanife hanım ve  başak arasında 90 saniyelik sürede birbirlerine taktik verdiklerini söylemiş ve Fatih Ürek son yayınlanan bölümde başak ve hanife hanımın bu 90 saniye içerisinde neler konuştuğunu bütün gelinlere dinletmiştir.

Başak ve hanife hanım arasındaki konuşmalar bütün gelinlerin önünde dinletilince İkilinin herhangi bir taktik verme gibi bir durumu olmadığı ortaya çıktı. Artık gelinler bu konuda herhangi bir şüpheye düşmeyecekler. Çünkü başak ve hanife hanım arasındaki konuşmalar yayınlandı ve her şey ortaya çıktı.

Gelinim Mutfakta 19 Haziran Salı yayınlanan bölümde gelinler simit kurabiye yaptılar. En lezzetli simit kurabiye yapan gelin kayınvalidelerden en yüksek puanları alarak günün sonunda toplam puana ulaşıyor. 19 Haziran Salı en lezzetli simit poğaça yapan gelin kayın vadilerin verdiği puanlar sonucunda Özlem  oldu. Özlem kayınvalidelerden toplam 16 puan alarak salı gününün birincisi olmayı başardı. Yarışmanın iddialı isimlerinden başak ise her ne kadar kayınvalidesinden tam puan alsa da ne yazıkki günün en düşük puan alan yarışmacısı oldu.

Gelinim mutfakta 19 Haziran Salı günün birincisi kim oldu sorusunu böylece sizler için kanıtlamış olduk sizlerde konuyla ilgili yorumlarınızı aşağıda belirtilen yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Sizce hanife hanım ve başak arasında bir strateji var mı hanife hanım kendi gelinin tabağını bulup beş ton puanı vermeyi nasıl başarıyor?

Özlem16 puanla birinci oldu.

Başak sonuncu oldu.

 


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL