Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Pazartesi Günün Birincisi Kim? Gelinlerin Puan Durumu!

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Pazartesi Günün Birincisi Kim? Gelinlerin Puan Durumu!

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yeni yarışmacılarıyla yeni heyecanlarla yeni bir haftaya başlıyor. Yine çok konuşacak gündemiyle ve tartışmalarıyla izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatacak. Gelinim Mutfakta 2 temmuz pazartesi günün birincisi kim olacak? Gelinlerin toplam puanı ne durumda? 

Gelinim Mutfakta yarışmasında geçtiğimiz hafta yarışmaya veda eden isim ne yazık ki Başak oldu. Çoğu zaman sivri dilli eleştirileri ve sert tepkileri yüzünden eleştirilerin odağı olsa da geniş bir hayran kitlesi kazanmış, programın uzun soluklu isimlerindedi. 29 haziran cuma haftanın finalinde en düşün puanı alarak yarışmaya veda etti.

Başak elendiğini öğrendikten sonra ağlamamak için kendini zor tuttu ve arkadaşlarıyla duygusal bir veda yaşadı. Bireysel yapılan röportajda daha fazla dayanamadı ağlamaya başladı. Kendisinin Gelinim Mutfakta yarışmasına ait olduğunu elenmeyi kesinlikle istemediğini ısrarla dile getirdi. Başak; elenme ihtimalinin aklına geldiğinde bile göz yaşlarına hakim olamadığını söylerken izleyenleri de üzdü.

Gelinim Mutfakta yarışmasının en dikkat çeken yarışmacısı Başak, ne yazık ki, 2 temmuz pazartesiden itibaren programda olmayacak. Başak’ın eksikliği bütün yarışmacılar tarafından hissedildi. Sık sık Başak’ın ismi programda geçecek. Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni gelini Başak’ı da arattıracak gibi duruyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında geçtiğimiz hafta altınların sahibi olan isim Özlem olurken yarışmaya veda eden İsim ne yazık ki Başak oldu.

Gelinim Mutfakta 2 temmuz pazartesi günün en yüksek puanını kim aldı sorusunu açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız.

Gelinim Mutfakta 2 temmuz pazartesi günün en yüksek puanını alan yarışmacı Cansu 10 puan

Gelinim Mutfakta 2 temmuz pazartesi günün en düşük puanını alan yarışmacı Şebnem 6 puan

Özlem 9 

Tuğba 9

 

Etiketler: gelinim mutfakta 2 temmuz pazartesi kim en yüksek puanı aldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL