Gelinim Mutfakta 20 Haziran Çarşamba Günün Birincisi Kim Oldu? En Yüksek Puanı Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 20 Haziran Çarşamba Günün Birincisi Kim Oldu? En Yüksek Puanı Kim Aldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Gelinim Mutfakta

Fatih Ürek’in renkli sunumuyla ekrana gelen ve gerçekten hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan Gelinim Mutfakta yarışmasında heyecan dorukta. Finale 3 gün kala cuma haftanın finalinde kimin gideceğini hafta içinde alınan puanlar belirleyecek. Bu yüzden her gün yarışmacılar günü birinci tamamlamak için tüm marifetlerini sergiliyorlar. Gelinim mutfakta 20 Haziran Çarşamba günün birincisi kim olacak? En yüksek puanı alan gelin kim?

Gelinim Mutfakta yarışmasında yarışmanın sivri dilli isimlerinden başak ilk iki günü en düşük puan alarak tamamladı. Tartışmaları kavgaları ve diğer yarışmacılarla yaşadığı sorunlarla yarışmanın ön planda olan isimlerinden başak ilk iki gün çok başarısız sonuçlar elde etti. İzleyenler Başak’ın destekleyenler ve Başak’ın gitmesini isteyenler olarak resmen ikiye ayrılmış durumda. Başak genelde kendi kayınvalidesinden yüksek puan almayı başarıyor fakat iki gündür diğer kayınvalidelerden düşük puanlar alıyor ve böylece günü sonuncu olarak tamamlıyor.

Gelinim mutfakta 20 Haziran Çarşamba yine bütün gelinler kayınvalidelerden en yüksek puan alabilmek için kendilerine verilen tarifi belirlenen süre zarfında en iyi şekilde yapmak için ellerinden geleni yapacaklar. Ve kayınvalideler en beğendikleri tabakları yüksek puan verecek ve beğenmedikleri tabaklara bir puan vererek günün sonuncusunu belirlemiş olacaklar. Kayınvalideler kendi gelinlerini en düşük puanı vermek istemeseler de çoğu zaman Bu yanlışı yapabiliyorlar. Ve eğer kendi gelinleri ne bir puan verirlerse gelinlerinden sert sözler işi de biliyorlar.

Gelinim Mutfakta 20 Haziran Çarşamba yine gelinler arasında sık sık tartışmalarn ve kavgaların yaşandığı bir gün olacak özellikle yarışmaya sonradan dahil olan Özlem son zamanlarda kendini tartışma ve kavgalarla ön plana çıkarmayı başardı. Özlem’in ani çıkışları bazen kayınvalidesi tarafından dahi yadırgamıyor. Ve kayınvalidesi Özlem’i biraz daha sakin olması konusunda çoğu zaman uyarıyor.

Gelinim Mutfakta Çarşamba gününe kadar olan gelinlerin toplam puan durumu şu şekilde;

20 haziran çarşamba Hatice 18 puan alarak günün birincisi oldu. Özlem ve Elif 11 puan alarak ikinci oldular. Başak yine en düşük puanı aldı. 9 puanla 20 haziran çarşamba günün sonuncusu oldu. 

Özlem 28

Başak 17

Elif

Hatice 21

Gelinim Mutfakta 20 haziran çarşamba günün birincisi kim? En düşük puanı kim aldı? Sorularının yanıtını açıklanır açıklanmaz haberimizde paylaşacağız. 

Etiketler: gelinim mutfakta 20 haziran çarşamba en yüksek puanı kim aldı gelinim mutfakta 20 haziran çarşamba günün kazananı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL