Gelinim Mutfakta 21 Haziran Perşembe Kim Birinci Oldu? En Yüksek Puanı Kim Aldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın finaline son iki gün kaldı. 4 gelinin kendileri için önceden belirlenen menüleri verilen süre içerisinde hazırladığı ve kayınvalidelerin puanladığı sisteme dayanan Gelinim Mutfakta 21 haziran perşembe kim birinci oldu? Günün en yüksek puanını kim aldı? 

Gelinim Mutfakta 21 haziran perşembe oldukça ilginç görüntülerle başladı. Özlem’in kayınvalidesi Nurten hanım yarışmaya pankartlarla geldi. Elinde tuttuğu iki pankartta Başak sus konuşmak istiyoruz ve Susan Başak icat edilsin yazıyordu. Başak ve kayınvalidesi Nurten hanımın bu hareketini şov olarak nitelendirirken diğer kayınvalideler Nurten hanıma hak verdi.

Başak yarışmanın en çok öne çıkan ismi, Gerek sivri dilli eleştirileri gerekse kayınvalidesinin onun yemeklerini bularak en yüksek puanı vermesiyle sık sık diğer yarışmacıların eleştiri odağı oluyor. İki kez altınların sahibi olan Başak bu haftaya kötü bir başlangıç yaptı. Eğer bu son iki gün yüksek puanlar alamazsa yarışmaya veda eden isim olabilir.

Gelinim Mutfakta 21 haziran perşembe günün birincisi kim oldu sorusu finale yaklaştıkça daha çok önem kazanıyor. Özlem, Elif, Başak ve Elif arasından hafta boyunca topladıkları puanlarla finalde en yüksek puanı alarak altınların sahibi kim olacak? Gelinim Mutfakta 21 haziran perşembe bütün gelinlerin puanları açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacak.

Bugüne kadar gelinlerin aldığı toplam puanları sizlerle paylaşacağız.  Elif ve Hatice arasında birincilik çekişmeli bir mücadele olacağını görüyoruz. Başak ise finalde yarışmaya veda edecek isim olmaya çok yakın.

21 Haziran perşembe günü puan durumu

Özlem= 10 

Başak= 14

Elif= 8

Hatice= 9

En yüksek puan

Hanife hanımın gelinlere verdiği puanla;

Başak=5 Hatice=1 özlem =2 Elif=1

Nurten Hanım

Başak= 3

 

Başak= 26

Özlem= 39

Elif= 34

Hatice= 39 

Yarışmacıların son puan durumunu 21 haziran perşembe gelinlerin puanları açıklandığı anda haberimizde yer alacaktır. Sizce bu hafta yarışmaya veda eden isim kim olacak?

Gelinim Mutfakta 21 haziran perşembe günün birincisi kim oldu? 

Etiketler: 21 haziran perşembe günün kazananı kim gelinim mutfakta 21 haziran perşembe günün birincisi kim oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL