Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Pazartesi Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Pazartesi Günün Birincisi Kim Oldu?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Fatih Ürek’in renkli ve tarafız sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta yeni bir haftaya bir heyecanla başlıyor. Çok iddialı ve elinin lezzetine güvenen 4 gelinin 4 gün boyunca yüksek puanları toplayarak haftanın sonunda altınları alabilmek için tüm marifetlerini sergiliyor. Hepsi birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı Gelinim Mutfakta 21 mayıs pazartesi günün birincisi kim oldu? Pazartesi gününün kazananı kim?

Bu hafta bir ilk yaşandı ve yarışmaya kimse veda etmedi. Normal şartlarda hafta boyunca en düşük puanı  alarak yarışmaya veda eden ismin Hatice olması gerekirken Fatih Ürek’in sürpriz açıklamasıyla bu hafta bir ilke imza atıldı ve eleme yapılmadı. Hatice, Elif, Başak ve Yurdanur kaldığı yerden 21 mayıs pazartesi yarışa devam edecek.

Geçtiğimiz hafta cuma hafta boyunca kayınvalidelerden en yüksek puanı alarak bileziklerin sahibi olan isim Başak olmuştu. Başak ilk kez bilezik aldı ve çok mutlu oldu. Yeni başlayan haftada tartışmalar ve çekişmeler hız kesmeden devam etti. Başak  bu defa kayınvalidesini kahve götürdü ve kayınvalidesi tarafından hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Hanife hanım Başak’tan kahveyi geri götürmesini istedi. Duydukları karşısında çok şaşıran Başak kahveyle geri döndü.

Hanife hanım Hatice’ye 5, Elif’e 1, Yurdanur 2, başak 4,

 

Gelinim Mutfakta 21 mayıs pazartesi günün birincisi : 14 Puanla Hatice

Gelinim Mutfakta 21 mayıs pazartesi günün ikincisi : Yurdanur 12 puan

Gelinim Mutfakta 21 mayıs pazartesi günün üçüncüsü: Elif 12

Gelinim Mutfakta 21 mayıs pazartesi günün sonuncusu: 9 puanla Başak

Açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacaktır.

Etiketler: gelinim mutfakta 21 mayıs en yüksek puanı kim aldı gelinim mutfakta pazartesi kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL