Gelinim Mutfakta 22 Haziran Cuma Kim Birinci Oldu? Altınları Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Cuma Kim Birinci Oldu? Altınları Kim Aldı?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim mutfakta haftanın finaliyle 22 Haziran Cuma günü aynı saatinde izleyicisiyle buluşacak.  Birbirinden iddialı dört gelin  bir hafta boyunca aldığı puanlarla finalde altınların sahibi olabilmek İçin mücadele veriyor. Hafta boyunca tüm marifetlerini ortaya koyan gelinler arasından 22 Haziran Cuma kim birinci oldu? Gelinim mutfakta 22 Haziran haftanın finali altınları kim aldı?

Bu hafta Özlem Başak ve Hatice’nin yanına yeni gelin adayı Elif geldi. Elif kısa sürede diğer yarışmacılara uyum sağlamayı başardı. Zaman zaman tartışmalara zaman zaman eleştirilere maruz kaldı. Fakat kendisine yapılan hiçbir eleştirinin altında kalmadı ve herkese gereken cevabı verdi. Gelinin mutfakta yarışmasının en göze batan gelinlerinden Başak ise bu haftada performansını korudu.

5 gün boyunca tartışmadığı  gelin, eleştirmediği kayınvalide kalmadı. Başak’ın bu hafta daha hassas olmasındaki en önemli sebep haftaya kötü bir başlangıç yapması oldu. Başak ilk üç günü sonuncu kapatan yarışmacı oldu. Kaybetmeyi hiçbir zaman hazmedemeyen Başak bunun sinirini diğer yarışmacılardan ve kayınvaldelerden çıkardı. Bu hafta kayınvalidelerden  Nurten hanım elinde pankartlarla başak artık sus ve susan başak icat edilsin gibi sözlerle kendini gösterdi. Nurten hanımın bu davranışı Başak ve kayınvalidesi Hanife hanım dışında herkes tarafından haklı olarak görüldü.

Diğer taraftan dün kayınvalideler ve gelinleri arasında yine puan tartışması yaşandı. Gelinler kayınvaldelerinin kendi tabaklarını bulamamasından oldukça şikayetçi. Kendi gelinliği tabağını bulan ve her defasında yüksek puanı vermeyi başaran hanife hanım ise bir türlü Başak’tan hiç taktik almadığına inandıramıyor.

gelelim haftanın en önemli sorusunu Gelinim Mutfakta 22 Haziran Cuma haftanın finalinde kim birinci oldu? Gelinlerin dört gün boyunca aldıkları tutar puanlara bakıldığında az çok tahmin etmek zor değil. Fakat Cuma günleri haftanın kazananını belirlemek te oldukça etkili oluyor.

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Cuma gününe kadar gelinlerin tutar puanını sizlerle paylaşıyoruz cuma günü kayın vadelerinden aldıkları puanları da öğrendiğimizde haftanın birincisini sizlerle paylaşacağız.

Nurten hanımın puanlaması

Başak=5

Özlem=1

Elif=1

Hatice=1

 

Başak= 40

Hatice= 48

Elif= 42

Özlem=49

Yarışmaya veda eden ismin ELİF olacağını düşünüyoruz. Gelinim Mutfakta 22 Haziran kim kazandı sorusunu izler için yanıtladık. Sizin favori yarışmacınız kim?

Etiketler: 22 Haziran cuma gelinim mutfakta altınları kim aldı Gelinim mutfakta 22 Haziran haftanın finalinde kim birinci oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL