Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Salı Günün Kazananı Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Salı Günün Kazananı Kim Oldu?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışması ekranların farklı bir formatla ekrana gelen diğer yarışmaları arasında en dikkat çeken ve izlenen olmayı başardı. Yarışmaya olan ilgi her geçen gün daha da artarken izleyenler kimin kazanacağını heyecanla bekliyor. Gelinim Mutfakta 22 mayıs salı günün birincisi kim oldu? Kim final için gerekli olan yüksek puanı kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta bir ilk yaşandı ve yarışmaya kimse veda etmedi. 18 mayıs cuma yapılan finalde yarışmaya veda etmesi gereken isim Hatice iken Fatih Ürek, ramazan dolayısıyla bu hafta yarışmaya kimsenin veda etmediğini açıkladı. Başak ise 18 mayıs yapılan finalde en yüksek puanı alarak altınların sahibi oldu. Yarışmanın formatı gereği bütün kayınvalideler gelinlerin yaptığı yemekleri tadıyor ve puanlanıyor.

22 mayıs salı Gelinim Mutfakta yarışması Hatice için çok gergin başladı. Diğer gelinlerin kendisi için hazırladığı “ağlak hatçe” yazılı pankartı yırtıp attı ve kendisine bu şekilde itham edilmesine çok öfkelendiğini dile getirdi.

Aslında hepsinin amacı kendi gelininin yaptığı yemeğe en yüksek puanı verebilmek. Fakat ne yazık ki bu her zaman mümkün olmuyor. Hatta kayınvalideler çoğu zaman kendi gelinlerine 1 puan verebiliyor. Yarışmanın verdiği tarifleri en güzel ve lezzetli yapan yarışmacı haftanın sonunda altın bileziklerin sahibi oluyor.

Gelinim Mutfakta salı günü birinci olan isim ki? Kaç puan aldı? Sonuncu kim olacak?

Hatice yine kendi kayınvalidesinden 1 puan aldı. Hüsniye hanım 5 puanı Yurdanur’a verdi.

Hanife hanım: Yurdanur’a 2 puan verdi. Hatice’ye 3 puan Başak’a 5 puan ve Elif’e 1 puan verdi.

22 Mayıs salı 1. olan isim Başak oldu. 18

22 mayıs salı 4. olan isim Elif oldu. 8 

 

Etiketler: yemekteyiz 22 mayıs günün birincisi kim oldu yemekteyiz 22 mayıs kim kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL