Gelinim Mutfakta 23 Mart Haftanın Birincisi Kim Oldu? Altın Bilezikleri Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 23 Mart Haftanın Birincisi Kim Oldu? Altın Bilezikleri Kim Aldı?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Kanal D ekranlarının yeni yarışma programı Gelinim Mutfakta tüm heyecanı ile devam ederken program Fatih Ürek’in sunumu ile 2. hafta da devam ediyor. Gelinim Mutfakta da her hafta bir gelin kaynana elenirken, yeni haftada yeni gelin kaynana yarışmaya dahil oluyor. Gelinim Mutfakta cuma günü ise haftanın finalinde 10.000 TL’lik 5 adet bilezik veriliyor. Bu hafta yeni gelen yarışmacı kim olacak? Geçen hafta Seniye ve Arzu çiftinin kazandığı bilezikleri 23 Mart kim kazanacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 23 Mart Haftanın Birincisi Kim Oldu? 

Gelinim Mutfakta bu hafta yarışmaya yeni dahil olan gelin ve kaynanayı tanıyalım. Bu haftaki yarışmacı çiftimiz Güler Kayış (Kaynana) – Emel Kayış (Gelin) oldu. Güler Hanım, 55 yaşında ve dikiş nakış hocasıdır. Bir tane erkek evladı bulunmakta ve çok iddialı olduğunu söylemektedir. Emel hanım ise 24 yaşında aslen Yunanistanlı’dır. İstanbul’a yeni gelmiş ve 2.5 yıldır evlidir. Güler Hanım, gelinin tembel olanını sevmediğini, çalışkan, titiz ve becerikli olması gerektiğini dile getiriyor. Buna örnek olarak kendi gelinini söylüyor.

Emel Hanım ise kendisinin titiz biri olduğunu, dağınık çalışamadığını, bir taraftan yemek yaparken diğer taraftan toparladığını söylüyor. Bu yüzden yemekleri yetiştirememekten korkmaktadır. Güler Hanım Gelinim Mutfakta’nın çok güzel bir program olduğunu ve güzel işlerin yapıldığını söylüyor. Güler Hanım, bu güzellikler olmasa benim burada ne işim var, rezil olmaya mı geldim diyor. Emel Hanım ise bu programda kendisine rakip tanımadığını ve birinci olmaya geldiğini söylüyor.

[saritext]Gelinim Mutfakta Diğer Yarışmacı Bilgileri ve Geçen Hafta Elenen İsim İçin Tıklayınız![/saritext]

Güler Hanım ve Emel Hanım stüdyoya geldiler ve çok heyecanlı olduklarını söylediler. Güler Hanım Fatih Bey’i ilk defa canlı olarak gördüğünü ve televizyona göre daha zayıf olduğunu söylüyor. Fatih Bey ise burada güzel yemeklerin yapıldığını bu yüzden kilo alabileceklerini söylüyor. Güler Hanım ise gelini ile birlikte bu güzelliklerin katlanacağını ima ederek gelininin diğer yarışmacılardan daha iyi olduğunu söylüyor.

Gelinim Mutfakta pazartesi günü fellah köftesi yapılacak. Yarışmacılar en iyi fellah köftesi için yarışırken gün sonunda kaynanalar gelinlerin tabaklarını oylayacak. En yüksek oyu alan yarışmacı günün birincisi olurken, 5 gün sonunda toplamda en yüksek puana ulaşan yarışmacı da haftanın birincisi olacak ve 5 altın bileziği alacak? 23 Mart haftanın finali birinci olan isim açıklandığında buradan bilgi vereceğiz. Benim favorim bu hafta da Arzu hanım olacak? Yarışmada sizin favoriniz kim? 

Gelinim Mutfakta 23 Mart haftanın en düşük puan alan gelini 48 puanla Tuğçe oldu ve elendi. Emel ise 58 puan aldı. Haftanın en yüksek puanını alan ve haftanın birincisi olan gelini ise; 62 puan ile Hatice oldu. Arzu ise 2. oldu.

[mavitext]Gelinim Mutfakta Nasıl Bir Yarışma Tıklayınız![/mavitext]

Gelinim Mutfakta 6. Bölüm Fragmanı

Etiketler: gelinim mutfakta 23 mart kim kazandı gelinim mutfakta altın bilezikleri kim aldı gelinim mutfakta güler emel kim gelinim mutfakta kim birinci oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL