Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Çarşamba Kim Birinci Oldu? Günün Kazananı Kim?

Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Çarşamba Kim Birinci Oldu? Günün Kazananı Kim?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Kanal D’nin gündüz kuşağı programları arasında büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı Gelinim Mutfakta tüm hızıyla devam ediyor. Elif, Hatice, Başak ve Yurdanur arasında devam eden lezzet savaşı tüm heyecanıyla devam ederken yeni haftada altınların sahibi kim olacak şimdiden merak ediliyor. Bunun cevabı yarışmacıların her gün aldıkları puanların toplamıyla belirleniyor. İşte Gelinim Mutfakta 23 mayıs çarşamba günün birincisi kim oldu?

Hepsi birbirinden iddialı ve sivri dilli yarışmacıların yer aldığı yeni haftada pazartesi günün birincisi 14 puanla Hatice oldu. Uzun zamandır düşük puanlar alan Hatice pazartesi günü yükse puanla kapatınca oldukça mutlu oldu. zaten kendisi geçtiğimiz hafta finalde en düşük puanı alarak yarışmaya veda eden isim olacakken son anda bir istisna yapıldı ve o hafta eleme yapılmadı.

22 mayıs salı Gelinim Mutfakta yarışmasında günün birincisi  18 puanla Başak olmuştu. Başak’ın pazartesi günü 8 puanla sonuncu olduğunu da anekdot olarak paylaşalım. Salı günü yapılan puanlamada en düşük puanı alan isim ise Elif aldı.

Şimdi herkesin merak ettiği konu Gelinim Mutfakta 23 mayıs çarşamba günün kazananı kim oldu? Çaıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacaktır.

Hanife Hanım; 3 puanı Hatice’ye, 4 puanı Yurdanur’a, 5 puanı Başak ve 1 puanı Elif

Hanife hanım, Başak:3 Yurdanur:4 Hatice: 1 Elif:5

Suna Hanım: Başak 3, Elif 4, Yurdanur 5, Hatice 1

Çiğdem Hanım: Yurdanur 2, Elif 1, Başak 5, Hatice 1

Günün sonuncusu 6 puanla Hatice oldu. 

Günün birincisi 16 puanla Başak oldu

Yurdanur 15 puanla günün ikincisi oldu.

Etiketler: gelinim mutfakta 23 mayıs çarşamba günün birincisi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL