Gelinim Mutfakta 24 Aralık Kim Birinci Oldu? Rümeysa Neden Elenmedi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gelinim Mutfakta yarışması diğer programların aksine başarı istikrarını korumaya devam ediyor. Birbirinden  iddialı ve farklı yarışmacıların rakip olduğu Gelinim Mutfakta 24 aralık günün birincisi kim? En yüksek puanı kim aldı? 

Yarışmada daha önce yaşanan bir istisna 21 aralık cuma günü yayınlanan bölümde yaşandı. Yarışmaya veda eden isim olmadı. Bu hafta yarışmacılar için daha zorlu bir hafta olacak. Yarışmacılar Nilgün-Yağmur İşçiler, Nezahat-Rümeysa Aydın, Ziyafet-Elif Yeni ve Sevgül Kıroğlu ve Cansu Şöhret yarışmaya devam ediyor. Fatih Ürek’in sevindiren haberi üzerine tüm yarışmacılar derin bir nefes aldı. Çünkü bu hafta yarışmaya kimse veda etmedi.

Elif haftanın en yüksek puanını aldı ve 73 puanla 5 altın bileziğin sahibi oldu. Diğer taraftan herkes nefeslerini tutmuş bir şekilde kimin eleneceğini beklerken Fatih Ürek 21 aralık cuma 200. bölüm hatırına yarışmadan kimsenin elenmediğini açıkladı. Bu habere en çok sevinen isim ise en düşük puanı alarak elenmeyi bekleyen Rümeysa oldu. Rümeysa ve Nezahat ikilisi 50 puanla son anda elenmekten kurtuldu.

24 aralık pazartesi yayınlanan yeni bölümde gelinler arasında bur durum bile tartışma yaratacak.  Yarışmacılar kimsenin gitmediğine sevindiklerini söyleseler de ara sıra karşılıklı atışmalar yaşandı. Gelinim Mutfakta yarışmasında yepyeni bir hafta tüm hızıyla ve heyecanıyla başladı. Bu haftanın ilk gününde çeyrek altının sahibi kim olacak? Kim finale giden yolda ilk yüksek puanı alacak?

Gelinim Mutfakta 24 aralık kim birinci oldu kim yüksek puanı aldı sorusunun yanıtını açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız. Bizi takipte kalın.

Gelinim Mutfakta 200. bölümde Fatih Ürek’e sürpriz yapan Gülben Ergen yarışmacıları da çok mutlu etti. Fatih Ürek’in çok yakın dostu olan Gülben Ergen kısa süre de kalsa yarışmaya renk kattı.

Etiketler: gelinim mutfakta 24 aralık en yüksek puanı kim aldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL