Gelinim Mutfakta 25 Haziran Pazartesi Kim Birinci Oldu? En Yüksek Puanı Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Pazartesi Kim Birinci Oldu? En Yüksek Puanı Kim Aldı?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yepyeni bir haftaya 25 haziran pazartesi merhaba dedi. Yeni yarışmacılarıyla yeni heyecanlarla yine izleyenleri ekrana kilitleyecek bir hafta bekliyor. Gelinim Mutfakta 25 haziran pazartesi kim birinci oldu? En yüksek puanı kim aldı? 

Gelinim Mutfakta 25 haziran günün birincisi kim oldu sorusuna gelmeden önce geçen hafta neler yaşandı ve kim birinci oldu kim elendi sorularına yanıt verelim. Geçtiğimiz hafta yine gelin adayları arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Tartışmalar, kavgalar ve rekabet hız kesmeden devam etti. Özellikle Başak ve diğer gelinler arasındaki tartışmalara artık rutin bir hal aldı.

Bu hafta yine Başak yarışmanın en çok göz önünde olan ve ses getiren yarışmacısı oldu. 25 haziran pazartesi gelinlerden Özlem elindeki sirkeli bir bezle Başak’ın mutfağını sildi ve negatif elektrik istemiyorum dedi. Bunun üzerine iki gelin arasındaki tartışma büyüdü. Ayrıca puanlama sonrasında Özlem kayınvalidesine çok sinirlendi ve en kötü tabağa yüksek puan verdiğini söyleyerek sitem etti. Yarışmacılar sadece kendi aralarında değil, kayınvalidelerden tatmin edici cevaplar alamadıkları zaman kendi aralarında da tartışmalar yaşıyor.

Bu gün Gelinim Mutfakta yarışmasına Nurten Hanım’ın Hatice ile ilgili söylediği sözler damga vurdu. Nurten hanım Hatice’nin ekranlara oynadığını dile getirdi. Hatice’nin kayınvalidesi bu sözlere sert bir yanıt verdi.

Gelinim Mutfakta yarışmasında en çok tansiyon Fatih Ürek’in gelinlere yönelttiği sorulara verdikleri cevaplarla yükseliyor. Çünkü gelinler ve kayınvalideler arasında çatışmaların yaşanmasına neden oluyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında geçtiğimiz hafta yarışmaya veda eden isim Elif oldu. Elif kısa süre önce katılmasına rağmen Gelinim Mutfakta yarışmasının ortamına ve ambiyansına alışmıştı. Kendisi ne yazık ki yarışmaya erken veda etmek zorunda kaldı.

Hanife hanımın gelinlere verdiği puan

Başak 3

Tuğba 1

Özlem 4

Hatice 5

Hüsniye Hanımın gelinlere verdiği puanlar

Başak 1

Tuğba 2

Özlem 5

Hatice 1

Rukiye hanımın gelinlere verdiği puanlar

Başak  1

Özlem 2

Hatice 5

Tuğba 4

Nurten hanımın gelinlere verdiği puanlar

Başak 4

Özlem 2

Tuğba 5

Hatice 1

25 haziran pazartesi kim birinci oldu sorusunun yanıtına gelince; açıklanır açıklanmaz sayfamızda yer alacaktır.

Başak 9

Özlem 13

Hatice 12

Tuğba 12

Etiketler: 25 haziran pazartesi gelinim mutfaktada kim birinci oldu gelinim mutfakta 25 haziran pazartesi en yüksek puanı kim aldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL