Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Cuma Kim Kazandı? Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Cuma Kim Kazandı? Kim Elendi?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışmasında bir haftanın daha sonuna gelindi. Ekranların vazgeçilmezi yolunda ilerleyen Gelinim Mutfakta yarışmasında 25 mayıs cuma haftanın finalinde kim birinci oldu? Altınların sahibi kim oldu? Yarışmaya veda eden isim kim?

Elif, Başak, Hatice ve Elif’in beş altın bileziğin sahibi olabilmek için marifetlerini sergilediği yarışmada kazanan isim kim olacak? 4 gün boyunca kayınvalidelerden en yüksek puanı alabilmek için elinden gelen her şeyi yapan dört gelinden sadece bir kişi altınları alırken bir kişi de yarışmaya veda ediyor.

Gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışıyor, bu yarışta onları anbean izleyen kayinvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışıyor ve sonunda 5 altın bileziğin sahibi oluyor.

gelini

Çoğu zaman kendi gelininin tabağını bulamayan hatta en düşük puanı kendi gelinine veren kayınvalideler gelinleri tarafından eleştirilere maruz kalıyor. Tansiyonun zaman zaman yükseldiği ve tartışmaların dozunun çoğu zaman arttığı yarışma programı izleyenlere büyük keyif veriyor.

Bu hafta yarışmaya veda eden isim Elif oldu. Yarışmanın en yüksek puanını ise Başak aldı  ve altınların sahibi aldı.

25 mayıs cuma haftanın finalinde tüm dengeler değişebilir. Sonuçlar güncellenecektir.

Siz bu haftanın birincisi olarak kimi görüyorsunuz? Sizce yarışmaya veda etmesi gereken isim kim olmalı?

Etiketler: gelinim mutfakta 25 mayıs kim elendi gelinim mutfakta 25 mayıs kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL