Gelinim Mutfakta 26 Haziran Salı Günün Birincisi Kim?

Gelinim Mutfakta 26 Haziran Salı Günün Birincisi Kim?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yine tüm heyecanı ve aksiyonuyla evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Yarışma diğer programların aksine izleyici kitlesini artırarak yoluna devam ediyor. Gelinim Mutfakta 26 haziran salı günün birincisi kim oldu? En yüksek puanı ve en düşük puanı kim aldı? 

Fatih Ürek’in renkli ve kaliteli sunumuyla ekrana gelen yarışmada tansiyon bir an olsun düşmüyor. Gelinler arasında tartışmaların dozajı giderek artıyor. Genellikle Başak’ın başrolünde olduğu kavgalara kayınvalideler de dahil olunca işler çığırından çıkıyor. Gelinim Mutfakta 26 haziran salı yine heyecan dolu bir bölüm izleyenleri bekliyor.

Yeni yarışmacı Tuğba daha ilk günden iddiasını ortaya koydu. Ve gelir gelmez diğer gelin adaylarına meydan okudu. Sivri dilli eleştirileri ve verdiği hazır cevaplarla kısa sürede izleyenlerin dikkatini çekti. Başak dün yayınlanan bölümde günün en düşük puan alan yarışmacısı seçildi. Başak’ın düşük puan alması onun demoralize olmasına neden oldu ve  ortam daha da gerildi.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 25 haziran pazartesi gelinlerin kayınvalidelerden aldıkları toplam puan durumu şu şekilde. Başak 9, Özlem 13, Hatice 12, yeni yarışmacı Tuğba 12. Gelinler arasındaki kıyasıya mücadele tüm hızıyla devam ediyor. 26 haziran Salı 76. bölümde yarışmacılar arasındaki tartışmalar yine artıyor. Özellikle yeni gelen yarışmacı Tuğba hanım yarışmaya hiç yabancılık çekmiyor. Fakat kayınvalidesi Rukiye hanım gelinine göre daha sakin ve uysal bir insan.

Gelinim Mutfakta 26 haziran günün birincisi kim oldu sorusunu açıklanır açıklanmaz ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Nurten hanımın gelinlere verdiği puanlar

Başak 4

Hatice 1

Özlem 2

Tuğba 5

Rukiye Hanımın gelinlere verdiği puanlar

Hatice 3

Başak 4

Özlem 1

Tuğba 5

Hanife hanımın gelinlere verdiği puanlar

Hatice 3

Başak 4

Özlem 5

Tuğba 1

Günün en düşük puanı 10 puanla Özlem

Hatice 26 haziran salı 11 puan

Tuğba 16 puanla günün birincisi oldu

Başak 13 puanla 2. 

Yarışmanın öne çıkan isimleri arasında Başak geliyor. Siz Başak hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: 26 haziran gelinim mutfakta en yüksek puanı kim aldı gelinim mutfakta 26 haziran kim birinci oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL