Gelinim Mutfakta 27 Haziran Çarşamba Kim Birinci Oldu? Günün Kazananı Kim?

Gelinim Mutfakta 27 Haziran Çarşamba Kim Birinci Oldu? Günün Kazananı Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Özlem, Başak, Hatice ve Tuğba’nın haftanın finalinde 6 altının sahibi olabilmek için marifetlerini yarıştırdığı Gelinim Mutfakta yine heyecan dolu bir bölümü izleyiciyle buluşturuyor. Gelinim Mutfakta 27 haziran günün birincisi kim oldu? Kazanan kim? 

Gelinim Mutfakta günün kazananı kim oldu sorusunu yanıtlamadan önce bugün neler yaşandığını hatırlayalım. Gelinlerden  Özlem, yeni yarışmacı Tuğba’ya kayınvadesinin ona sürekli makarna yaptığını söyleyince Başak; makarna yiye yiye makarna gibi olmuşsun dedi. Başak’ın bu sözleri üzerine ortam iyice gerildi ve Tuğba açtı ağzını yumdu gözünü.

Gelinlerin bu tartışmalarına tanık olan kayınvalideler ise kendi aralarında yorumlarda bulundu. Nurten Hanımın Başak hakkındaki yorumları Hanife hanımı kızdırdı. Nurten hanım Başak’ın davranışlarını midesinin kaldırmadığını dile getirdi. Bu da kayınvalideler arasında tartışmaları daha da artırdı. Gelinim Mutfakta 27 haziran çarşamba günün birincisi kim sorusundan daha ön plana çıkan ise gelinlerin aldıkları puanlara karşı verdiği tepkiler oldu.

Gelinim Mutfakta 27 haziran çarşamba yemeklerin puanlandığı sırada Başak hayınvalidesinden düşük puan alınca sert bir çıkış yaptı. Kayınvalidesi de Başak’a aynı şekilde yanıt verdi. Ama günü asıl bombası Nurten hanım ve Tuğba arasında yaşanan tartışma oldu. Nurten hanımın oldukça yüksek bir ses tonuyla sana mı soracağım puan verirken demesi ikili arasındaki tartışmanın fitilini ateşledi.

Gelinim Mutfakta 27 haziran günün birincisi kim oldu sorusuna gelmeden önce çarşamba gününe kadar olan total puanları sizlerle paylaşalım. Özlem=23  Başak=22 Hatice =23 ve Tuğba= 28. Şuanda yarışmayı birinci götüren isim Tuğba fakat Gelinim Mutfakta yarışması her an dengelerin alt üst olduğu bir platform.

Gelinim Mutfakta 27 haziran kim kazandı en yüksek puanı kim aldı sorusunu açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacaktır.

Etiketler: 27 haziran gelinim mutfakta kim birinci oldu gelinim mutfakta 27 haziran çarşamba günün birincisi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL