Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Pazartesi Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Pazartesi Günün Birincisi Kim Oldu?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışması son zamanların en gözde yemek programlarından olma yolunda hızla ilerliyor. Yarışmanın renkli ve başarılı sunucusu Fatih Ürek’in katkısıyla daha izlenir bir hal alan yarışmada 28 mayıs pazartesi günün birincisi kim oldu? En yüksek puanı hangi gelin aldı?

Gelinim Mutfakta yarışmasında  gelinler kendilerine verilen süre içerisinde önceden belirlenen yemeği yapmaya çalışıyor, bu yarışta onları sürekli izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek kendi  gelinini birinci yapmak için çalışıyor. Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 bin TL değerinde 5 altın bileziğin sahibi olurken en düşün puanı alan gelin ve kayınvalide ise yarışmaya veda ediyor.

25 mayıs pazartesi en düşük puanı alarak yarışmaya veda etmesi gereken isim Hatice olacakken, Elif yarışmadan kendi isteğiyle ayrılınca Hatice yarışmaya devam etti. 25 mayıs cuma altın bileziklerin sahibi ise Başak oldu. Hatice bu hafta da gitmekten kurtuldu. Sosyal medyada Hatice’nin yarışmadan bir türlü elenmemesi programın takipçilerini kızdırdı. Tepkilerini programın instagram hesabından gösterdiler. Elif ise sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında yarışmadan neden ayrıldığını açıkladı.

Gelinim Mutfakta 28 mayıs günün kazananı kim oldu?

Gelinim Mutfakta 28 mayıs pazartesi günün birincisi: Hatice 16

Gelinim Mutfakta 28 mayıs pazartesi günün sonuncusu: Başak

 

Etiketler: gelinim mutfakta 28 mayıs günün kazananı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL