Gelinim Mutfakta 29 Haziran Cuma Haftanın Birincisi Kim Oldu? Başak Elendi Mi?

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Cuma Haftanın Birincisi Kim Oldu? Başak Elendi Mi?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışmasında yine heyecan dolu bir final bölümü izleyenleri bekliyor. Haftanın finaline kadar en düşük puanları alan Başak elenecek mi? Yarışmanın öne çıkan isimlerinden biri olan Başak Gelinim Mutfakta yarışmasına veda mı edecek? İşte Gelinim Mutfakta 29 haziran cuma haftanın birincisi kim sorusunun yanıtı…

Haftanın bugüne kadar en yüksek puanlarını toplayan gelini ise Hatice oldu. Hatice’nin cuma günü hariç total puanı 53 oldu. Haticeyi takip eden diğer yarışmacı ise 50 puanla yeni gelin Tuğba oldu. Yarışmaya geldiği günden itibaren diğer gelinleri bastıran dobra ve açık sözlü yarışmacılar arasında yer alan Tuğba ilk haftasına göre iyi bir ivme kazandı.

Ayrıca dün yayınlanan bölümde Başak ve Özlem’in yaptıkları skeç hem izleyenleri hem de diğer yarışmacıları kahkahalara boğdu. Başak yeni yarışmacı Tuğba ve kaynanası arasında geçen bilezik diyaloğunu canlandırdı ve hem Fatih Ürek’i hem de diğer kayınvalideleri güldürdü.

Başak’ın her zaman sivri dilli ve eleştirisel yönlerine alışık olduğumuz için bu eğlendiren hareketleri ve tavıları herkes tarafından çok keyifle karşılandı. Diğer taraftan evlendikten sonra annesinden uzun süre ayrı kalan Tuğba ise anne konusu açılır açılmaz göz yaşlarına hakim olamadı.

Gelinim Mutfakta 29 haziran haftanın birincisi kim oldu? Altınları kim kazandı? Yarışmaya veda eden isim kim oldu? Soruları ilk kez bu kadar heyecanla bekleniyor. Gelinim Mutfakta gündüz kuşağı programları arasında gerçekten önemli bir başarıya imza attı ve reyting sıralamasında en çok izlenen 100 program arasında ilk 10 içerisine girmeyi başardı.

Gelinim Mutfakta yarışmasının en tecrübeli ismi Hatice ve Başak. İkisi de tartışmaları ve acımasız eleştirileriyle tanınırken diğer yarışmacılar da onları zaman zaman geri planda bıraktı. Özellikle 29 haziran cuma yeni gelin Tuğba; puanına güvenerek en düşük puanı alan Başak’a nispet yaptı. Ben seni buradan gönderdiğimde sen televizyondan beni izlersin diyerek Başak’ın en hassas noktasına atıfta bulundu.

Başak’ın tek tartıştığı kişi bu sefer sadece rakipleri değildi. Kendisine hafta boyunca düşük puanlar veren kayınvalidesine de sert bir çıkış yaptı. Tuğba ve Başak arasında yaşanan tartışmada daha fazla dayanamayan Nurten hanım Tuğba’ya terbiyesiz dedi. Yarışma zaman zaman çizgisinden çıkıyor ve gerçekten kötü örnekler içerebiliyor.

Gelinim Mutfakta 29 haziran cuma kim elendi? Altınları kim aldı sorularının yanıtını açıklanır açıklanmaz haberimizde paylaşacağız.

Rukiye hanımın verdiği puanlar

Başak 4

Hatice 1

Özlem 5

Tuğba 2

Hanife hanımın gelinlere verdiği puan

Başak 2

Hatice 1

Özlem 5

Tuğba 1

Nurten hanımın 29 haziran final gününde gelinlere verdiği puanları

Başak 4

Hatice 2

Özlem 5

Tuğba 1

Hüsniye hanımın verdiği puanlar

Başak 5

Hatice 1

Özlem 1

Tuğba 1

29 haziran total puanlar elenen isim Başak

Başak 53

Hatice 58

Özlem 63

Tuğba 55

Hüsniye hanımın gelinlere verdiği puanlar kritikten sonra açıklanacak. Fakat onun öncesinde verilen puanlardan kimin gidip kimin kalacağını tahmin edebiliriz.  Başak 3 kayınvalideden toplam 10 puan aldı ve Hüsniye hanımın puanı dışında toplam 48 puana ulaştı. Hüsniye hanımdan 5 puan alsa dahi 53 puana ulaşacak. Büyük ihtimal yarışmaya deva eden Başak olacak. 

Gelinler 25-28 haziran arasında aldığı total punlar

Başak 38

Özlem 47

Tuğba 50

Hatice 53 

Bu puan sıralamasına göre Başak en yüksek gitme adaylarından biri durumunda. Hatice ve Tuğba ise altınların sahibi olabilecek güçlü isimler.

Gelinim Mutfakta 29 haziran altınları kim kazandı? Kim elendi sorularını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Etiketler: gelinim mutfakta 29 haziran haftanın finali kim kazandı gelinim mutfakta 29 haziran kim elendi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL