Gelinim Mutfakta 29 Mayıs Salı Günün Kazananı Kim Oldu? Birinci Kim?

Gelinim Mutfakta 29 Mayıs Salı Günün Kazananı Kim Oldu? Birinci Kim?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Kanal D ekranlarında yayınlanan son zamanların gözde yemek yarışması Gelinim Mutfakta tüm hızıyla yayın hayatına devam ediyor. Yayınlanan her bölümü ilgiyle izlenen yarışmada her hafta bir kişi 10 bin değerindeki 5 altın bileziğin sahibi olurken en düşük puanı alan kişi ise yarışmaya veda ediyor. Bunların belirlenmesi için her gün yaptıkları yemeklerden günün sonunda en yüksek puanı almaları gerekiyor. Gelinim Mutfakta 29 mayıs günün kazananı kim olacak?

Geçtiğimiz hafta 25 mayıs cuma haftanın finalinde en düşük puanı almasına rağmen elenmekten kurtulmuştu. Onun yerine yarışmadan kendi isteğiyle ayrışan isim Elif olmuştu. Bunun üzerine sosyal medyadan programa tepkiler çığ gibi büyüyünce Elif canlı yayın yaparak gerçekten kendi isteğiyle yaptığını açıkladı.

Bu haftanın ilk gününde birinci olan isim uzun bir aradan sonra Hatice oldu. Hatice 16 puanla kayınvalidelerden en yüksek puanı aldı. tavuklu kırmızı biber dolmasını en lezzetli yapan isim Hatice oldu. Günün en düşük puanını ise geçtiğimiz haftanın birincisi olan Başak aldı.

29 mayıs salı haftanın ikinci gününde yine Başak ve Hatice arasında gergin anlar yaşandı. Hatice Başak’a senin seviyene inemem deyince Başak’tan cevap gecikmedi ve aşağıdan yukarıya düşülmez Hatice yanıtını verdi. Ayrıca bu sefer Başak’ın kayınvalidesi de Hatice’ye karşı oldukça sert bir tutum sergiledi.

Tansiyonun zaman zaman yükseldiği Gelinim Mutfakta yarışması her geçen gün reytingleri üst seviyelere çıkarırken kazandırmaya da devam ediyor.

Gelinim Mutfakta 29 mayıs salı günün birincisi Hatice

Gelinim Mutfakta 29 mayıs salı günün sonuncusu Başak

Etiketler: gelinim mutfakta 29 mayıs salı günün birincisi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL