Gelinim Mutfakta 4 Aralık Salı Günün Birincisi Kim Oldu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gelinim Mutfakta tüm hızıyla ve heyecanıyla yayın hayatına devam ediyor. 187. bölümü ile ekrana gelen Gelinim Mutfakta yarışmasında 4 aralık salı günün birincisi kim oldu? Kim kazandı? 

Dün yayınlanan bölümde Ziyafet hanımın çocuk acısı herkesi çok üzdü. Göz yaşlarına hakim olamayan Ziyafet hanım dokuz aylık bebeğini kaybetmenin üzüntüsünü anlattı. Cansu ve kayınvalidesi arasında yaşanan bebek konusu üzerine yaşadıklarını anlatan Ziyafet hanımın hikayesi herkesi derinden etkiledi.

Gelinim Mutfakta yarışmasında yemeklerin yanı sıra birbirinden farklı hayatların da hikayesini dinliyoruz. Her hafta yeni bir gelin kayınvalidenin katılımıyla daha da heyecanlı bir hal alan Gelinim Mutfakta yarışmasında 4 aralık salı günün birincisi kim olacak? En yüksek puanı hangi yarışmacı aldı.

Gelinim Mutfakta 4 aralık salı günün en yüksek puanını kim aldı sorusuna gelmeden önce pazartesi günü gelinlerin puan durumuna bakalım. İddialı yarışmacılardan biri olan Elif haftaya kötü bir başlangıç yaptı ve 5 puan alarak günün sonuncusu oldu. Emel ise günün ikinci en düşük puanını alarak Emel oldu. Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan isim ise Cansu oldu. Cansu toplamda 18 puan alarak haftaya mükemmel bir giriş yaptı. Elif ise 10 puanla ikinci sırada yer aldı.

4 Aralık salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Bu sorunun yanıtını puanlar açıklanır açıklanmaz sayfamızda bulabilirsiniz. Fakat bu haftanın şanslı ismi hiç şüphesiz Cansu oldu.

Cansu

Elif

Emel

Hatice

Etiketler: gelinim mutfakta 4 aralık salı günün birincisi kim oldu gelinim mutfakta 4 aralık salı günün en yüksek puanını kim aldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL