Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Cuma Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu?

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Cuma Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Ekranların sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta 4 mayıs cuma kim birinci oldu? Bileziklerin sahibi hangi gelin oldu? Fatih Ürek’in renkli ve eğlenceli sunumuyla ekrana gelen kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaşan programda yarışmacılar arasında tatlı atışmalar heyecanı daha da artırıyor. Hepsi birbirinden iddialı ve yetenekli 4 gelin adayının marifetlerini gösterdiği Gelinim Mutfakta kim kazandı ve bu hafta neler yaşandı;?

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Kim Birinci Oldu? Kim Elendi?

30 nisan pazartesi yepyeni yarışmacılarla yeni haftaya başlayan programın yeni yarışmacıları Başak Işık ve Gülbeyaz Işık oldu. Daha ilk günden diğer gelin adaylarıyla tartışmalar ve gerilim yaşayan Başak hanım izleyenlerin dikkatini çekti. Başak ve Gülbeyaz hanım yarışmaya Kastamonu’dan katıldıklarını ve iddialı olduklarını dile getirdiler. Başak Hanım aslen İzmirli olduğunu Kastamonu gelin gittiğini söyledi. Yarışmanın ilk gününde Hüsniye ve Hatice ile tartışma yaşayan yeni yarışmacının gerilimi hafta boyunca devam etti.

 

Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta hangi yarışmacı kaç puan aldı? Kimin yemekleri daha çok beğenildi? Yarışmaya yeni katılan Başak 30 nisan pazartesi puanlama sonucunda sadece 4 puan alarak haftanın en düşün puanını aldı. Hatice ise yarışmanın ilk günü 12 puanla yarışmanın 2. en düşük puanını aldı. Pazartesi günün en yüksek puanı alan gelin 17 puanla Gülşah oldu. Elif ise 15 puanla 2. oldu.

 

1 mayıs salı günü yapılan oylamada haftanın ikinci günü yine en düşük puanı alan isim Başak oldu. Başak 10 puan aldı.  Onu takip eden ise yine Hatice oldu. Hatice 2 mayıs salı günü 11 puanla 2. en düşük puan alan yarışmacısı oldu. 1 mayıs salı günün birincisi 16 puanla Elif oldu. Gülşah ise 12 puanla 2. oldu.

Çarşamba günü yapılan oylama sonucunda Hatice uzun bir aranın ardından birinci oldu. Elif ise sonuncu. Oldu. Adayların en çok zorlandığı gün ise perşembe oldu. Yöresel bir yemek tarifi yapmaları istendi. Antep bölgesine ait Şiveydiz yapmak için işe koyuldular. Fakat daha önce hiç birinin yapmadığı ve tatmadığı bu yemeği yapmakta çok zorlandılar.

Bu hafta elenen isim büyük ihtimal en düşük puanı alan Başak oldu. Altınların sahibi ise Gülşah  oldu. 

 

Etiketler: gelinim mutfakta 30 nisan-4mayıs kim kazandı gelinim mutfakta 4 mayıs kim gitti gelinim mutfakta 4 mayıs kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL