Gelinim Mutfakta 5 Haziran Salı En Yüksek Puanı Kim Aldı? Birinci Kim?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Yemek yarışmaları içerisinde en marjinal formatla ekrana gelen Gelinim Mutfakta yayın hayatına tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugün Gelinim Mutfakta yarışmasının 62. bölümü ekrana gelecek. Ve 5 haziran günün birincisi kim oldu sorusu izleyenler tarafından merak ediliyor.

Bugün yine bol tartışmalı atışmalı bir program izleyeceğiz. Özellikle her gün farklı bir olayla karşımıza çıkan Yurdanur bu defa da valizle geldi. Hatice ile aralarında tansiyon iyice yükseldi. Ayrıca Hüsniye hanım yeni gelin Özlem’in kayınvalidesi Nurten hanıma çok kaba bir insan olduğunuzu düşünüyorum dedi. Hüsniye hanımın bu sözleri herkesi şaşırttı.

Gelinim Mutfakta 62. bölümde Hüsniye-Hatice Karabulut, Suna-Yurdanur Yüceöz, Nurten – Özlem Argün ve Hanife-Başak Kuvel çiftleri  kendilerine verilen yemeği en lezzetli şekilde verilen süre içinde yapmaya çalıştılar. Gelinler yapıyor, kayınvalideler puanlıyor ve en yüksek puanı alan gelin günün birincisi oluyor. Ve bütün hafta boyunca aldıkları puanların toplamında en yüksek puanı alan kişi altınların sahibi oluyor.

Hangi yemek, hangi gelinin hiçbir kayınvalide bilmiyor.  Bu yarışmada kayınvalideler gelinlerini birinci de yapabilir elenme sebebi de olabilir. Gelinim Mutfakta Kanal D ekranında hafta içi her gün eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini  izleyiciyle buluşturuyor.

Gelinim Mutfakta 5 haziran salı günün birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta 5 haziran günün sonuncusu kim oldu

Sorularının yanıtı açıklanır açıklanmaz ilk olarak haberimizde yer alacaktır.

Etiketler: 5 haziran gelinim mutfakta günün kazananı kim oldu gelinim mutfakta 5 haziran günün birincisi kim oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL