Gelinim Mutfakta 6 Temmuz Cuma Haftanın Birincisi Kim? Şebnem Elendi Mi?

Gelinim Mutfakta 6 Temmuz Cuma Haftanın Birincisi Kim? Şebnem Elendi Mi?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Gelinim Mutfakta tüm heyecanı ve eğlencesiyle yayın hayatına devam ediyor. Bugüne kadar benzerine rastlanmamış formatı ve içeriğiyle izleyenlerin ilgisi çekmeyi başaran Gelinim Mutfakta yarışmasında stresli bir final günü yaşanacak. Gelinim Mutfakta 17. haftanın kazananı kim olacak? Gelinim Mutfakta 6 temmuz cuma haftanın birincisi kim? Şebnem elenecek mi? 

Dün yayınlanan bölümde gelinler tavuklu erişte yemeği yaptılar. Herkes aynı ve eşit malzemelerle yaptıkları tavuklu eriştelerini kayınvalidelerin beğenisine sundular. Kayınvalideler kendi damak zevklerine en yakın tarife en yüksek puanı verdiler. Tek amaçları kendi gelinlerinin tabağını bulmak ve en yüksek puanı vermek fakat bu her zaman mümkün olmuyor. Özellikle dün yayınlanan bölümde Nurten hanım gelini Özlem’in tabağına düşük puan verdiği için aralarında sert bir tartışma yaşandı.

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni yarışmacılarından Şebnem ise sakin tavırlarıyla dikkat çekiyor. Yarışmanın sevilen isimlerinden olmayı daha ilk günden başaran Şebnem gitme adayı olmaya en yakın isimlerden. Haftanın 4 günü talihsizlik yaşayan Şebnem özellikle kayınvalidesinin kendi tabağını bulamamasından dolayı düşük puanlar aldı.

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni isimlerinden biri de hiç şüphesiz Cansu oldu. Cansu daha önce programa katılmış ve elenmiş isimlerden. Üstelik hamile. Fakat kayınvalideler Cansu’nun hamile olmasına aldırmadan seslerini yükseltmekten geri kalmıyor.

17. haftanın en sürpriz olayı hiç şüphesiz Hatice ve Hüsniye hanımın yarışmadan çekilmesi oldu. Hatice ve Hüsniye hanımın ani bir kararla yarışmadan ayrılması herkesi şaşırttı. Çünkü Gelinim Mutfakta başladığı günden itibaren iddiasını koruyan ve elenmeden yoluna devam Hatice’nin yarışmadan çekilmesi hiç beklenmedik bir olaydı.  Gelinim Mutfakta yarışması Fatih Ürek’in başarılı ve eğlenceli sunumuyla tam gaz devam ediyor. Bu hafta yine bir gelin ve kayınvalide yarışmaya veda ederken bir gelin ve kayınvalide altınların sahibi olacak.

Gelinim Mutfakta 6 temmuz cuma haftanın birincisi kim sorusunu açıklanır açıklanmaz ilk olarak sayfamızdan bulabilirsiniz.

6 temmuz Rukiye hanımın gelinlere verdiği puanlar

Özlem 5

Tuğba 1

Cansu 4

Şebnem 4

6 temmuz Nurten Hanımın gelinlere verdiği puanlar

Özlem 1

Tuğba 5

Cansu 3

Şebnem 3

6 temmuz Sevgül hanımın gelinlere verdiği puanlar

Özlem 1

Tuğba 3

Cansu 5

Şebnem 2

Suzan Hanımın verdiği puanlar

Özlem 1

Tuğba 1

Cansu 2

Şebnem 5

2-5 temmuz arasında 4 günün toplam puanlarını paylaşalım ve yarışmaya kimin veda edeceği hakkında tahminde bulunalım.

Özlem 57

Tuğba 40+10 

Cansu 43

Şebnem 38 +14=52

Yarışmaya veda eden isim Tuğba oldu. 

Sizin favori yarışmacınız kim? 

Etiketler: gelinim mutfakta 6 temmuz cuma kim elendi gelinim mutfakta 6 temmuz perşembe altınları kim aldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL