Gelinim Mutfakta 7 Aralık Kim Elendi? Kim Birinci Oldu?

Gelinim Mutfakta 7 Aralık Kim Elendi? Kim Birinci Oldu?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta tüm heyecanıyla devam ediyor. Hafta içi her gün evlerimize konuk olan ve kaçırmadan izlemeye devam ettiğimiz Gelinim Mutfakta yarışmasının 7 aralık cuma elenen ismi kim oldu? Bileziklerin sahibi olan gelin kim? 

Gelinim Mutfakta bu hafta da  kim birinci oldu kim elendi merak ediliyor. Gelinim Mutfakta hafta boyunca kıyasıya yarışan gelinlerin puan durumu nasıl? Haftanın son gününde gelinlerin son kozlarını oynadı ve toplamda ne kadar puan topladı? Gelinim Mutfakta yarışmasıyla ilgili en doğru ve güncel bilgilerin yer aldığı haberimiz sizlerle…

Hatice, Elif, Cansu ve Emel isimli dört başarılı yarışmacının tüm marifetlerini sergilediği ve yapılan yemeklerin kayınvalideler tarafından puanlandığı Gelinim Mutfakta yarışmasında kayınvalideler en yüksek puanlarını gelinlerinin tabaklarını vermek istiyor ve bulmak için özel bir çaba sarf ediyor. Fatih Ürek’in sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi? Hafta içi gündüz kuşağında yayınlanan programlar arasında  reyting rekorları kıran yarışması Gelinim Mutfakta son bölümde de izleyicisini ekrana kilitledi.

Haftanın 4 günü boyunca totalde gelinlerin puan durumu şöyle; Hatice 35, Cansu 56, Elif 47 ve Emel 40 puan topladı. 7 Aralık cuma günü yayınlanan bölümde kimin eleneceği kimin altınların sahibi olacağı ise belli olacak.

Fakat gelinlerin puan durumuna baktığımızda bu haftaya veda edecek ismin Hatice olacağını düşünüyoruz. Bu ihtimaller arasında Emel de var. Sonuçlar yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

Gelinim Mutfakta  7 aralık Cuma günü yeni bölümde neler olacak? Bilezikleri kim kazandı? Gelinim Mutfakta gün birincisi kim olacak? Gelinim Mutfakta 190. Bölümde neler olacak?  Kayınvalideler ve gelinler arasında yine ssler yükselecek. Özellikle Emel ve Hatice’nin Cansu’ya karşı yaptığı iş birliği herkesi şaşırtacak. Bundan sonra Cansu’yu elemek için çalışacaklarını söyleyen Emel ve Hatice başarılı olacak mı?

Gelinim Mutfakta 7 aralık cuma kim elendi? Kim elenecek? Bilezikleri kim alacak? Tüm bu merak edilen soruların yanıtını ilk olarak haberimizde bulabilirsiniz. 

Etiketler: gelinim mutfakta 7 aralık kim elendi gelinim mutfakta 7 aralık kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL