Gelinim Mutfakta 8 Haziran Cuma Kim Kazandı? Kim Gitti?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Yayınlandığı günden itibaren izleyici kitlesini arıtan Gelinim Mutfakta yarışması tam gaz yayın hayatına devam ediyor. Gelinler arasında rekabetin giderek hız kazandığı, zaman zaman atışmaların ve tartışmaların yaşandığı Gelinim Mutfakta 8 haziran cuma haftanın finali birincisi kim olacak? 

Gelinim Mutfakta 8 haziran cuma yine hareketli bir gün izleyenleri bekliyor. Başak ve diğer gelinler arasında gerilim yine zirveye tırmanacak. Kayınvalideler arasında  da durum farklı değil Hüsniye hanım diğer kayınvalideler gitmesi için temenniler de bulundu ve diğer kayınvalideleri çok kızdırdı. Hatice’nin eşi yarışmaya konuk olacak.

Gelinim Mutfakta yarışmasında yine heyecan dolu bir final günü geldi çattı. Günün sonunda en düşük puanı alan yarışmacı hayallerine ve yarışmaya veda edecek. Cuma gününe kadar alınan puanlar önemli fakat asıl belirleyici olan cuma günü alınan puanlar oluyor.

Yarışmacıları 8 haziran final gününe kadar aldığı puanlar… Özlem=47, Yurdanur=38, Hatice=43, Başak=46

Başak 8 haziran cuma birinci oldu. Yurdanur ise veda etti.

Bu puanlara göre değerlendirildiğinde Özlem ve Başak arasında birincilik yarışının çok çekişmeli olacağını görüyoruz. Diğer yarışmacılar göre puanı çok düşük olan isim ise Yurdanur. Fakat cuma final gününde yapılan puanlamalar yarışmacıların kaderini değiştirebiliyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında cuma final günüde en yüksek puanı alarak altınların sahibi olmaya hak kazanan yarışmacı kim olacak? Açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacaktır.

Gelinim Mutfakta yarışmasında sizin favori yarışmacınız kim? Kimin elenmesini istiyorsunuz?

 

Etiketler: gelinim mutfakta 8 haziran cuma haftanın finali kim kazandı gelinim mutfakta 8 haziran kim elendi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL