Gelinim Mutfakta 9 Temmuz Pazartesi Günün Birincisi Kim Oldu? En Düşük Puanı Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 9 Temmuz Pazartesi Günün Birincisi Kim Oldu? En Düşük Puanı Kim Aldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gelinim Mutfakta yeni haftasında yeni yarışmacılarıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Büyük keyifle izlenen ve gündüz kuşağı programları arasında iyi bir sıralamaya sahip olan Gelinim Mutfakta 9 temmuz pazartesi günün birincisi kim oldu? En yüksek ve düşük puanı alan isimler kimler? 

Gelinim Mutfakta 9 temmuz pazartesi sürprizlerle dolu bir haftanın başlangıcı olacak. Öncelikle yayın hayatına başladığı günden itibaren 12.45’te ekrana gelen yarışma bugün itibariyle 15.45 yayınlanmaya başladı.  Ayrıca bugünün diğer sürprizi Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni gelin ve kayınvalidesi oldu. Eski yarışmacılar arasından seçilen ve daha önce elenen isimlerden birine daha tekrar yarışma fırsatı tanındı.

Gelinim Mutfakta Cansu, Özlem ve Şebnem’le kıyasıya mücadelesine devam ediyor. Tartışmaların atışmaların ve zaman zaman duygusal anların yaşandığı Gelinim Mutfakta izleyenlerini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Fakat yarışmanın demişbaşlarından Hatice ve Başak’ın yarışmadan ayrılması reytinglerde gözle görülür bir düşüşe neden oldu. Yarışmanın sosyal medya hesabından tepkiler gelmeye devam ediyor. Hatice ve Başak’ın yarışmaya tekrar dönmesi için baskılar ve yorumlar yapılıyor.

Hatice ve kayınvalidesi Hüsniye hanım cuma günü sosyal medyadan yaptıkları canlı yayından sürpriz ayrılıklarının nedenini açıkladı. Hatice ailesine ve küçük kızına daha fazla vakit ayırmak için ayrıldığını açıklarken Hüsniye hanım uzun süredir yarışmada olup altın kazanamadıkları için ve boşuna zaman kaybettikleri için yarışmadan ayrıldıklarını dile getirdi.  Ayrıca hayranlarına ve sevenlerine ilerleyen günlerde farklı bir yarışmayla tekrar ekranlarda olacaklarının haberini verdiler.

9 temmuz pazartesi yine gelinlerin birbiriyle olan tartışması yarışmaya damga vurdu. Cansu, Nurten hanım asla benin kayınvalidem olamaz derken Özlem de ona tepkisini dile getirdi. Ayrıca Cansu sürekli diğer yarışmacıların sert bir şekilde masaya vurmasında da rahatsız olduğunu sert bir şekilde açıkladı. Nurten hanımın sizin içiniz fesat demesi üzerine Cansu da siz zaten melek bizim içimiz fesat diyerek kinayeli bir cevap verdi.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 9 temmuz günün kazananı kim olacak? Kayınvalideler gelinlerinin tabaklarını bulabilecek mi?

Gelinim Mutfakta 9 temmuz pazartesi gelinlerin puan durumlarını açıklanır açıklanmaz haberimizde bulabilirsiniz. Bizi takipte kalın.

Cansu 12

Elif 18

Özlem 14

Şebnem 6

Etiketler: gelinim mutfakta 9 temmuz günün kazananı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL