Gelinim Mutfakta 9 Temmuz Pazartesi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Gelinim Mutfakta 9 Temmuz Pazartesi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Ekranların reytingleri alt üst eden yarışma programı Gelinim Mutfakta 9 temmuz temmuz pazartesi rutin saatinde ekrana gelmedi. İzleyenler Gelinim Mutfakta var mı yok mu? Neden Yok? Neden yayınlanmıyor ve yeni bölüm ne zaman sorularına yanıt aradı.

Gelinim Mutfakta yarışmasının 17. hafta elenen ismi Tuğba oldu. Tuğba yarışmaya 2 hafta önce katılmış ve hiç altın alamadan 2. hafta sonunda yarışmaya veda etmiş oldu. Gelinim Mutfakta yarışması 6 temmuz cuma gününe kadar hafta içi her gün 12.45’te ekrana geliyordu. Fakat 9 temmuz pazartesi program aynı saatinde ekrana gelmedi. Peki Gelinim Mutfakta neden yok? Sezon finaline mi girdi? 

Gelinim Mutfakta yarışması 9 temmuz pazartesi itibariyle yeni saatinde ekrana gelecek. Gelinim Mutfakta 9 temmuz itibariyle 16.00’da yayınlanmaya başlayacak. Gelinim Mutfakta’nın yeni yayın saatini nasıl buldunuz?

Gelinim Mutfakta yarışmasında şuan yarışan Cansu, Özlem ve Şebnem’in rakibi 9 temmuz pazartesi kim olacak? Herkes birbirinden iddialı ve hırslı yarışmacıların yemeklerinden çok yaşadıkları tartışmalar gündeme geliyor. Her biri kazanmak için birbirleriyle kıyasıya mücadele ediyor.

Yarışmanın sevilen isimlerinden Hatice ve Hüsniye hanım bu hafta yarışmadan çekildiğini açıkladı. Hüsniye hanım yarışmadan ayrılma sebebi olarak başka bir iş kolunda çalıştığını ve işine geri dönmesi gerektiğini söyledi. Hatice ise küçük bir kızı olduğunu ve artık ona vakit ayırmak istediğini dile getirdi. Diğer taraftan farklı yarışmalarla ekranlarda olacaklarını da eklediler.


Gelinim Mutfakta Neden Saat Değiştirdi? Neden Geç Yayınlanıyor?


Gelinim Mutfakta yarışmasının bu hafta altınları kazanan şanslı isimleri yine Özlem ve kayınvalidesi oldu. Özlem toplamda 18 bilezik sahibi oldu. Yarışmaya ve hayallerine veda edem ise Tuğba ve kayınvalidesi Rukiye hanım oldu.

Gelinim Mutfakta yarışması 9 temmuz var mı yok mu neden yok neden yayınlanmıyor sorularını sizler için yanıtladık. Gelinim Mutfakta 18. haftaya 16.00’da ekrana gelecek. Yine çok heyecanlı ve çekişmeli bir hafta izleyenleri bekliyor sakın kaçırmayın!

 

Etiketler: gelinim mutfakta 9 temmuz neden yok gelinim mutfakta 9 temmuz pazartesi var mı yok mu gelinim mutfakta 9 temmuz yeni bölüm saat kaçta


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL