Gelinim Mutfakta Başak Kuvel Kim? Yeni Yarışmacı Başak Hakkında Merak Edilenler!

Gelinim Mutfakta Başak Kuvel Kim? Yeni Yarışmacı Başak Hakkında Merak Edilenler!

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim mutfakta yarışmacısı Başak kim sorusu bu Hafta izleyenler tarafından araştırılmaya başladı. Yarışmanın heyecanı ve merakı artarken bu haftanın Yen’i yarışmacısının ismi de Başak.

Yarışmaya iddialı bir giriş yapan ve Hatice ve Gülşah ile gelir gelmez tartışma yaşayan Başak nereli? Radyoloji alanında çalışan Başak evli ve Eylül isminde bir kız çocuğu var.

İstanbul’da yaşıyor. Yemek yapmayı ve Yen’i tarifler denemeyi çok seviyor. Bu özelliklerini Gelinim Mutfakta yarışmasıyla kanıtlamak isteyen Başak yarışmaya katılmaya karar vermiş. Daha ilk dakikalardan tüm yarışmacılarla gerilim yaşayan Başak sivri dilli eleştirileriyle dikkat çekiyor.

Gelinim Mutfakta Başak Kuvel kim sorusuyla ilgili detayları ilerleyen zamanlarda paylaşmaya devam edeceğiz. Gelinim Mutfakta Başak Kuvelin instagram hesabı:  @basakuvel

Gelinim Mutfakta yayın hayatına başladığı günden itibaren reytingleri giderek artıyor. Bu yüzden yarışma için özel isimler seçiyorlar. Bugün Başak Hatice tartışmasında kimin haklı olduğunu düşünüyorsunuz?

 

Etiketler: gelinim mutfakta başak kim Gelinim Mutfakta Başak Kuvel kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL