Gelinim Mutfakta Bilge Kim? Kaç Yaşında?

Gelinim Mutfakta Bilge Kim? Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışmasına bu hafta katılan Bilge ve kayınvalidesi Münevver hanım kim? Yarışmaya geçtiğimiz hafta veda eden Yurdanur’un yerine gelen yarışmacılar kısa sürede ortama ayak uydurmayı başardı. Ve seyircilerin dikkatini üstlerine çekmeyi başardılar. Şimdi biraz yeni yarışmacılarımız Bilge ve Münevver hanımdan bahsedelim…

Gelinim Mutfakta yarışmasının Bilge’si 24 yaşında ve nişanlı. Aslen Artvin Hopalı olan Bilge yarışmaya erken adapte oldu. Kayınvalidesi  Münevver hanım ise 46 yaşında ve Kayserili. Muhasebe işiyle ilgilenen Münevver hanım bir süredir mesleğini yapmadığını dile getiriyor. O da kayınvalideler arasında kısa sürede kendini ön plana çıkarmayı başardı.  Eğer yarışmada kalmaya devam ederse Bilge ve kayınvalidesi Münevver hanım hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında neler yaşandığını hatırlayalım. Hatice ve Başak arasındaki tartışmalar son sürat devam ediyor. Sadece Başak ve gelinler arasında tartışmalar yaşanmıyor. Başak’ın kayınvalidesi Suna hanım da özellikle Hüsniye sık sık tartışıyor. Geçtiğimiz gün Hüsniye hanım, Suna hanımın kendisine sarf ettiği sözler sonucunda artık yarışmadan gitmek istediğini yüksek sesle dile getirdi.

Ve Hatice’nin kafasına taktığı taç ise yarışmada yine olay yarattı. Son zamanların en ilginç ve güzel yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta tüm hızıyla ve heyecanıyla devam ediyor. Yarışmaya yeni dahil olan yarışmacılar programa renk katsa da yarışmanın parlayan yıldızları hala Başak ve Hatice.

Gelinim Mutfakta Bilge ve kayınvalidesi Münevver kim? Sorularına sizin de eklemek istedikleriniz varsa yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: gelinim mutfakta bilge kim gelinim mutfakta münevver kim gelinim mutfakta yeni yarışmacılar kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL