Gelinim Mutfakta Cennet Ve Hüsne Kim?

Gelinim Mutfakta yarışmasında Elif’ ve Çiğdem hanımın yarışmaya veda etmesinin ardından yerine gelen Cennet ve kayınvalidesi Hüsne hanım kim? Doğal ve dobra halleriyle dikkat çeken Hüsne hanım kim?

Geçtiğimiz hafta cuma final gününde Elif’in kendi isteğiyle yarışmadan ayrılmasının ardından yarışmaya yeni bir isim geldi. Cennet ve kayınvalide Hüsne hanım. Cennet’ten ziyade Cennet’in kayınvalidesi Hüsne hanım doğal ve sempatik tavırlarıyla izleyenlerin dikkatini çekti.

Çarşamba günü yayınlanan bölümde gelini için “biz sizleri gelin diye aldık getirip duvara süs yapmak için değil tabi ki hizmet edeceksiniz” diyen Hüsne hanım hem gelinlerin hem de diğer kayınvalidelerin tepkisini aldı. Fakat kendini hiç değiştirmeden dobra ve içinden geldiği gibi davranan Hüsne hanım kısa sürede yarışmanın fenomen ismi oldu.

Gelinim Mutfakta Cennet kim? Cennet 13 yıllık evli ve biri 3 diğeri 10 yaşında iki çocuk sahibi. Aslen Sivaslı olan yarışmacı oldukça iddialı bir isim. Henüz yarışmanın ilk günü masasına anten koyan Cennet diğer yarışmacılar tarafından tepkiler aldı.

Gelinim Mutfakta Hüsne kim? Yarışmacı hakkında detaylı bilgilere ulaşamadık fakat kendisinin Tokatlı olduğunu biliyoruz. Kısa süre içinde yarışmanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Hüsne hanım yarışmada ne kadar kalacak izleyip göreceğiz.

Gelinim Mutfakta Yarışmasının yeni gelin ve kayınvalidesini nasıl buldunuz? Sizin favori yarışmacılarınız kimler?