Gelinim Mutfakta Elif Yüksel Kim? İnstagram Hesabı Nedir?

Gelinim Mutfakta Elif Yüksel Kim? İnstagram Hesabı Nedir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Gelinim Mutfakta

Gelinim mutfakta yarışması yeni yarışmacılarıyla yayın hayatına tüm hızıyla devam ediyor. Bu sezonun gündüz kuşağı programları arasında en çok izlenenler listesine girmeyi başaran Fatih Ürek’in kaliteli sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta Yeni haftaya yeni bir yarışmacıyla başladı. Gelinim mutfakta Elif’ Yüksel kim Instagram hesabı var mı sorularının yanıtı haberimizin devamında.

Gelinim mutfakta yarışmacısı Elif hakkında detaylı bilgileri henüz ulaşamadık kendisiyle ilgili araştırmalarımız devam ediyor en kısa zamanda en güncel bilgileri haberimizde paylaşacağız. Elif Yüksel’in Instagram hesabı @elifnara

[mavibuton][/mavibuton]

Elif Yüksel’in Instagram hesabı kapalı istek göndererek kendisini takip etmeye devam edebilirsiniz.  Elif Yüksel’in kayınvalidesi ile aralarının çok iyi olmadığını söylemek mümkün. Çünkü Elif  kayınvalidesinin başlarda eşiyle evlenmesine karşı olduğunu dile getirdi. Ve çiftin düğünlerini dahi yapmadığını söyledi.

Elif’in, kayınvalidesinin  düğünü yapmadığını söyledikten sonra diğer gelinlerin de tepkisini aldı. Kayınvalidesinin kendisine şuan iyi olmasının tek sebebinin torunları olduğunu dile getirdi ve bunun aralarındaki çıkar ilişkisinden kaynaklandığını söyleyerek sitemde bulundu.

Gelinim mutfakta yarışmasında henüz ikinci gün olmasına rağmen diğer yarışmacılarla tartışmaya girmekten çekinmiyor. Yarışmacılar ile arasında zaman zaman tansiyon yükseliyor. Elif’in ilerleyen günlerde eğer elenmez ise  daha çok kendini göstereceğini ve yarışmacılar arasında sık sık tartışmalar yaşanacağına söylemek mümkün.

Elif 18 Haziran pazartesi günü başladı yarışmada ilk gün 12 puan alarak günün birincisi olmayı başardı. Fakat günün birincisi sadece Elif olmadı pazartesi günü Elif’le birlikte hatice ve özlem de birinci oldu.

Gelinim Mutfakta yarışmacısı Elif ile ilgili sizlerde merak ettiklerinizi veya eklemek istediklerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: Gelinim mutfakta elif kim Gelinim mutfakta hasret kim


Yorum yaz