Gelinim Mutfakta Ezgi Kim? Kaç Yaşında? Mesleği?

Gelinim Mutfakta Ezgi Kim? Kaç Yaşında? Mesleği?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ezgi hanım ve kayınvalidesi Reyhan hanım 16 temmuz pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına katıldılar. Yarışmacılar Ezgi ve Reyhan oldukça iddialı bir giriş yaptılar.

Reyhan hanım yarışmaya başlar başlamaz şampiyonlar ligine gelmiş yeni futbolcu gibi olduklarını fakat çok yakında gol kralı olacaklarını dile getirdi. Ezgi hanım Elazığlı olduğunu söyledi. Fakat Tunceli kökenli oldukları için çok güzel yemek yatıklarını da ekledi. Fatih Ürek Ezgi hanıma çocuğunuz var mı diye sorduğunda bir bebeği olduğunu söyledi.

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni kayınvalidesi Reyhan hanım gelir gelmez kayınvalideler ve gelinleri hakkında eleştirilere başladı. Özellikle Nurten hanım ve gelini Özlem ile aralarındaki ilişkiyi hiç doğru bulmadığını kendi gelinin kesinlikle ona bu şekilde davranamayacağını dile getirdi.

Çok despot ve disiplinli bir kayınvalide olan Reyhan hanım yarışmanın ses getiren isimlerinden biri olmaya aday. Gelin adayı Ezgi ise kayınvalidesinin çok kaprisli olduğunu her zaman daha otoriter ve sözünden çıkılmasını istemediğini dile getirdi.

Gelinim Mutfakta yeni yarışmacı Ezgi ve Reyhan hanım hakkında detaylı bilgileri ilerleyen zamanlarda sizler paylaşacağız.

Etiketler: gelinim mutfakta ezgi kim gelinim mutfakta reyhan kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL