Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Ayrıldı, Yeni Sunucu Kim?

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Ayrıldı, Yeni Sunucu Kim?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Milliyetten Sina Koloğlu sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta sunucusunun değiştiğini duyurdu. Gelinim Mutfakta yeni sunucusu Seda Sayan oldu. Peki Fatih Ürek Gelinim Mutfakta’dan neden ayrıldı?

Belkide son zamanların en ilginç ayrılığı oldu. Fatih Ürek 2 sezondur Gelinim Mutfakta programının sunuculuğunu yapıyordu. Gayette başarılı 2 sezon yaşandı. 2018 yılında başlayan program 2020 yılında 529. Bölümle sezon finali yapmıştı. İzleyiciler sabırsızlıkla yeni sezonu beklerken hiç beklenmedik bir gelişme yaşandı. Fatih Ürek Gelinim Mutfaktadan ayrıldı. Peki Fatih Ürek yarışmadan neden ayrıldı?

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Ayrıldı

Haberi ilk Milliyetten Sina Koloğlu duyurdu. Koloğlu yazısında Fatih Ürek’in neden ayrıldığının da detaylarını vermiş oldu. İşte Sina Koloğlu’nun yazısındaki o kısım; “Fatih Ürek, şahsen gayet başarılı götürüyordu bu işi… Anlaşmazlık oldu anladığım. Kanal D, programı devam ettiriyor. Yeni isim aslında bildik biri, Seda Sayan… Geçtiğimiz sene yemek programı yapıyordu. Pek beklediği gibi olmadı.”

Bize göre Fatih Ürek yarışmaya yakışan ve neredeyse yarışma ile bütünleşmiş bir sima idi. Böyle bir değişiklik programın reytinglerini de etkileyecektir diye düşünüyoruz. Kanal, yapım şirketi ve Fatih Ürek arasında bir anlaşmazlık olduğu gelen bilgiler arasında. Taraflar anlaşamamış ve yollarını ayırmış. Büyük ihtimal yeni sezon ücretleriyle ile ilgili bir anlaşmazlık yaşandı. Reytingleri gayet iyi giden Gelinim Mutfaktada Fatih Ürek ücretini arttırmak istedi ancak bu yapım şirketi ve kanaldan olumsuz yanıtlandı.

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucu Onur Büyüktopçu Oldu!

Gelinim Mutfakta 2020-2021 yeni sezonda ekranlarda Onur Büyüktopçu olacak. Onur Büyüktopçu’nun nasıl bir performans sergileyeceği ise muamma. Tabi yeni sezon için yeni bir jenerik müziği hazırlanması gündeme gelebilir. Şarkının söz yazarı Burak Öksüzoğlu olduğu için jenerik şarıksının değişmeme ihtimali yüksek. Bakalım yeni sezonda ne tür değişiklikler bizleri bekliyor olacak.

tıkla>>> Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu Kim?

Sizce sunucu değişimi porgramın reytinglerini etkiler mi, sizce Fatih Ürek’in ayrılması doğru muydu, Seda Sayan yarışma için doğru tercih mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Fragmanı

Etiketler: Fatih Ürek Neden Ayrıldı Gelinim Mutfakta Fatih Ürek neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL