Gelinim Mutfakta (Gülseren-Elif) Yeni Gelen Yarışmacılar Kim?

Gelinim Mutfakta (Gülseren-Elif) Yeni Gelen Yarışmacılar Kim?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta tüm heyecanı ile devam ederken bu hafta iki yeni yarışmacı Gelinim Mutfakta’ya dahil oldu. Arzu’nun elenmesinden sonra gelen Gülseren ve Elif Çelik yarışmada iddialı olduklarını söyledi. Peki bu iki yarışmacı kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirisiniz.

Gelinim Mutfakta (Gülseren-Elif) Yeni Yarışmacılar Kim?

Gülseren Çelik 54 yaşında olduğunu söyledi. İki çocuğu olduğunu gelini ile birlikte 3 çocuğu olduğunu söyledi. 2 tane torun sahibi olduğunu söyleyen Gülseren Çelik mutlu olduklarını söyledi. Elif Çelik ise 29 yaşında olduğunu ve 7 yıllık şahane bir evliliği olduğunu söyledi. Elif çocuk 2 çocuk sahibi olduğunu söyledi. Bayburtlu olduğunu söyleyen Elif Çelik, Bayburt kültüründe kızların gelin olarak yetiştirildiğini söyleyerek kendisinin iyi bir gelin olduğunu düşündüğünü söyledi.

Gülseren Çelik ise gelinine güvendiğini ve 7 yıllık gelin kaynana hayatında bir sorun yaşamadıklarını söyledi. Elif Çelik ise kayın validesinin kendi yemeklerini çok iyi bildiğini ve tanıyacağını söyledi. 7 yıldır bir fiil yemeklerinden yediğini söylediği kaynanası Gülseren Hanım’ın yemeklerini tanımadığı zamanda bozuşabileceğini dile getirdi. Gülseren Hanım ise gelininin çok güzel yemek yaptığını evinde sürekli yemek yediğini söyleyerek inşallah yemeklerini tanırım dedi.

[mavitext]Gelinim Mutfakta 23 Mart Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Elif Çelik Gelinim Mutfakta’ya bilezikleri almaya geldiğini umarım mutfağım kraliçesi olmayı başarabilirim dedi. Gülseren Hanım ise gelininin yarışmaya aktıldığını kendisininde destek olmak için burada olduğunu ve inşallah kazanacaklarını söyleyerek bilezikleri almaya geldiklerini söylediler. Elif Hanım, hem Fatih Bey’e hem diğer kayınvalidelere kırmızı gül dağıttı. Elif Hanım Hüsniye Hanım’a ise Kaynana Dili Çiçeği hediye ederek herkesi güldürdü.

Elif Hanım’ın bu hediyesi ise Hatice Hanım’ın moralini bozdu. Hatice Hanım kaynanasının bu hediyeyi kabul etmesine şaşırdığını ifade ederken Hüsniye Hanım ise burada verilen hediyenin nasıl karşılanmasının önemli olduğunu söyledi. Elif Hanım mutfak için kendisine ait dantel ve süslerden getirerek Fatih Bey’i şaşırttı. Elif Hanım en çok Hatice Hanım ile tartışma yaşadı ve yarışma boyunca bu tartışmanın devam edeceğini düşünüyorum.

[saritext]Gelinim Mutfakta 3o Mart Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Gelinim Mutfakta 17. Bölüm Fragmanı

Etiketler: gelinim mutfakta son gelen yarışmacılar elif gülseren gelinim mutfakta yeni yarışmacılar kim gelinm mutfakta elif hanım kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL