Gelinim Mutfakta Hatice Neden Yarışmadan Çekildi? Neden Yok?

Gelinim Mutfakta Hatice Neden Yarışmadan Çekildi? Neden Yok?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gelinim Mutfakta yarışmasında 2 temmuz Pazartesi herkesi şaşırtan bir gelişme yaşandı. Yarışmanın başından itibaren izlediğimiz Hatice yarışmadan çekildi. Hatice yarışmadan neden çekildi? Neden Yok? Neden ayrıldı? Fatih Ürek Hatice’nin yarışmadan çekildiğini açıkladı.

Hatice kişisel sebeplerden ötürü yarışmadan ayrıldığını düşünüyoruz. 25 yaşında olan Ve yarışmanın demirbaşlarından biri olan Gelinim Mutfakta yarışmasının başarılı isimlerinden Hatice yarışmadan çekilme kararı alarak herkesi şaşırttı. Çünkü daha önce puanı düşkün olmasına rağmen yarışmanın yapımcısı Hatice’yi elememişti.


Hatice Gelinim Mutfakta’ya Geri Dönecek Mi?


Çocuğuna ve ailesine daha sağlıklı zaman ayırmak  istediği için yarışmadan Ayrıldı. Yarışmanın sivri dilli isimlerinden de olsa kendisine geniş bir izleyici kitlesi edinmeyi başarmıştı.

[mavitext]Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Pazartesi Günün Birincisi Kim? Gelinlerin Puan Durumu![/mavitext]

Geçtiğimiz haftalarda yarışmanın diğer favori isimlerinden Elif de kendine daha fazla vakit ayırmak için yarışmadan ayrılmıştı. Hatice’nin yarışmadan ayrılması herkesi çok üzdü. Hatice ve kayınvalidesi cuma günü canlı yayında yarışmadan neden ayrıldıklarını açıklayacaklar.

Gelinim Mutfakta yarışmasında Hatice  oldukça sert eleştiriler yapsa da yine de yarışmanın olmazsa olmazlarındandı. İlerleyen bölümlerde Hatice’nin yarışmaya tekrar dönme ihtimali olduğunu düşünüyoruz.

Hatice yarışmadan ayrılacağını 30 Haziran Cuma açıklamış olsaydı Başak yarışmadan elenmeyebilirdi. Hatice’nin instagram hesabından açıklama yapması bekleniyor. Hatice’nin instagram hesabını Takipe alırsanız yarışmadan neden ayrıldığını detaylı öğrenebilirsiniz.

[kirmizitext]Gelinim Mutfakta Başak Kuvel Kim? Yeni Yarışmacı Başak Hakkında Merak Edilenler! için tıklayınız[/kirmizitext]

Gelinim Mutfakta yarışması başladığı günden itibaren yarışmaya gelen diğer tüm isimleri eleyen ve hatırı sayılır bir altın kazanmayı başaran HATİCE’nin yarışmadan ayrılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gelinim Mutfakta yarışmasında en çok Başak ile yaşadığı tartışmalarla gündeme gelen Hatice’nin yarışmadan hiç beklenmedik bir şekilde ayrılması Hatice’yi seven sevmeyen herkesi şaşırttı.  Tamamen kişisel nedenlerle yarışmadan ayrıldığını düşünüyoruz.


3 Temmuz Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu?


Etiketler: Gelinim Mutfakta Hatice yarışmadan neden ayrıldı?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL