Gelinim Mutfakta Hatice Ve Hüsniye’nin Yeni Programı Ne? Hangi Yarışmaya Çıkacak?

Gelinim Mutfakta Hatice Ve Hüsniye’nin Yeni Programı Ne? Hangi Yarışmaya Çıkacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gelinim Mutfakta yarışmasının gözde isimleri Hatice ve Hüsniye hanımın yarışmadan ayrılmasıyla izleyenler büyük bir şok yaşadı. Yarışmadan ani bir şekilde çekilme kararı alan Hatice ve Hüsniye hanım 6 temmuz cuma günü instagram hesabından yaptıkları canlı yayında yarışmadan neden ayrıldıklarını açıkladılar. Peki Hatice ve Hüsniye hanımın yeni programı ne? Hangi yarışmaya katılacaklar?

Gelinim Mutfakta yarışmasıyla ünlenen Hatice ve Hüsniye hanım cuma günü yaptıkları canlı yayında yeni yarışmalarla tekrar ekranlarda olabiliriz deyince akıllara Hatice ve Hüsniye’nin yeni yarışmaları ne sorusu geldi. Hüsniye hanım geçen yıl Atv ekranlarında yayınlanan Kadınlar Karavanda programında da yarışmış isimler arasında yer alıyor.

Hüsniye hanım ve Hatice’nin yeni sezonda başlaması planlanan yeni yarışma programlarında yer alacağını düşünüyoruz. Bizim tahminimiz TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Master Chef isimli yemek yarışmasında yer alacaklar. Bu nedenle Gelinim Mutfakta yarışmasından sözleşmelerini feshettiklerini söyleyebiliriz. Yaz boyunca dinlenip ailesiyle vakit geçirip yeni sezonda yeni bir yarışma programında yer almaları bekleniyor.

Bunlar bizim tahmin ve düşüncelerimiz. Fakat canlı yayın sırasında sık sık yeni yarışmalarla karışınıza çıkmaya hazırlanıyoruz sözleriyle takipçilerini meraklandırdı.

 

Etiketler: gelinim mutfakta hüsniye hanımın yeni programı ne gelinim mutfakta yarışmacıları haticenin yeni programı ne hüsniye ve hatice hanım hangi yarışmada


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL