Gelinim Mutfakta Neden Saat Değiştirdi? Neden Geç Yayınlanıyor?

Gelinim Mutfakta Neden Saat Değiştirdi? Neden Geç Yayınlanıyor?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Fatih Ürek’in başarılı sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta yarışmasında sürpriz bir değişiklik yaşandı. Yayınlandığı günden itibaren hafta içi 12.45’te izleyiciyle buluşan yarışma 9 temmuzdan itibaren 16.00’da yayınlanmaya başlıyor. Programın izleyici kitlesi Gelinim Mutfakta neden saat değiştirdi? Neden geç yayınlanıyor sorularına yanıt aradı.

Gelinim Mutfakta alternatifi olmayan gündüz kuşağı programı olma özelliğini taşıyor. Yaz sezonu nedeniyle diğer bütün kanallar yayınladıkları gündüz kuşağı programlarına sezon finali yaptırırken Kanal D Gelinim Mutfakta yarışmasını yayınlamaya devam etti. Ve yarışma şuan reytinglerde beklentilerin üzerinde bir izlenme oranıyla en çok izlenen 10 program içerisinde.

Gelinim Mutfakta izleyicisi program kaçta yayınlanırsa yayınlansın o saatte seyretmeye razı olduğu için kanal kendisine en uygun zaman dilimini seçti. Çünkü 16.00 izleyicinin televizyon izlemeyi daha çok tercih ettiği bir zaman dilimi. Programın 16.00’a almakla izleyici kitlesini artırmayı planlıyor.

Gelinim Mutfakta yeni hafta itibariyle yeni yayın saatinde Kanal D ekranlarında olacak. Gelinim Mutfakta yarışmasının eski saatinde  Kanal D dizilerinden birinin tekrarlarının yayınlanacağını söyleyebiliriz.


Gelinim Mutfakta 9 Temmuz Pazartesi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Yeni Bölüm Ne Zaman?


Gelinim Mutfakta neden saat değiştirdi neden geç yayınlanıyor sorularının tek nedeni daha fazla reyting ve izlenme oranına ulaşabilmek. Gelinim Mutfakta’nın saat değiştirmesiyle ilgili sosyal medyadan tepkiler olumlu ve olumsuz yönde gelmeye devam ediyor. Geniş bir kitle programın geç saate alınmasına olumsuz eleştiriler de bulunurken belli bir kesim saat değişikliğinden memnun.

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni yayın saatini nasıl buldunuz?

Etiketler: gelinim mutfakta neden 15.45'e alındı gelinim mutfakta neden saat değiştirdi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL