Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu Kim?

Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu Kim?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu kim sorusu sezon başında bir anda trend oldu. Gelinim Mutfakta 2020 2021 yeni sezona farklı bir sunucu ile başladı. Fatih Ürek’in yarışmadan ayrılmasından sonra yeni sunucu Onur Büyüktopçu oldu. Peki Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu kimdir?

Gelinim Mutfakta’da Yeni Sunucu Onur Büyüktopçu Oldu?

Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu kimdir demeden önce birkaç ayrıntıyı sizlerle paylaşmak isterim.  2018 den beri Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta 2020 2021 3. sezonuna start verdi. Tanıtım fragmanı yayınlanan programdaki değişiklikler hemen dikkat çekti. Haliyle en büyük değişim ise Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu Onur Büyüktopçu oldu. Onur Büyüktopçu’yu tanımayan takipçiler ise hemen Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu Kim diye aramaya başladılar. Sizler için Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu kim sorusunun yanıtını vermeye çalıştık. İşte Onur Büyüktopçu ile ilgili detaylar…

Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu Kim?

Onur Büyüktopçu 1982 İstanbul doğumludur. Aktör, oyuncu direktörü ve menajer olarak kariyerine devam eden Onur Büyüktopçu sunuculukta yapmaktadır. Kiralık Aşk dizisindeki Koriş karakteri ile tanındı. Öğrenimini İzmir’de tamamlayan Büyüktopçu dil ve tiyatro eğitimi için İngiltere’ye gitti. Burada Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy (Londra Bringhton Act Yaratıcı Eğitim ve Film Akademisi)’de eğitim aldı.

İlk Televizyon tecrübesini 2003 yılında Lise Defteri ile yaşadı. Sonrasında ise bazı yapımlarda(Yabancı Damat, Doktorlar) konuk oyuncu olarak yer aldı.  2010 Güz Gülleri, 2015-2017 Kiralık Aşk, 2019-2019 Yemekteyiz, 2019 Damat Bayıldı, 2020 Çarkıfelek gibi projelerde yer aldı. Şimdi ise Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasının sunuculuğunu yapmaktadır.

tıkla>>> Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Ayrıldı, Yeni Sunucu Kim?

Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu yakın çevresi tarafından eğlenceli, hoş sohbet, iyi niyetli ve temiz kalbi birisi olarak tanımlanır. Yemekteyiz programındaki efsanevi yorumları, güler yüzü, enerjisi ama en önemlisi o muhteşem sabrı bakalım Gelinim Mutfakta’da da karşımıza çıkacak mı. Başarılı oyuncu ve sunucuya yeni psojesine başarılar dileriz. Sizler Onur Büyüktopçu’nun Gelinim Mutfakta olmasına nasıl bakıyorsunuzi sizce yakıştı mı, yoksa başka birisi mi olmalıydı?

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Fragmanı

Etiketler: Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu Kim? Gelinim Mutfakta Yeni Sunucu Kim?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL